The Climb (PC) - okladka

The Climb (PC)

Premiera:
brak danych
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Symulacja
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis The Climb (PC)
LuKaS77PL @ 12:39 20.12.2015
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Climb jest pierwszoosobową grą zręcznościową, symulującą wspinaczkę górską. Za produkcję odpowiada studio Crytek znane m.in z kultowej serii Crysis. Tytuł wykorzystuje gogle wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift, w celu dostarczenia jak najbardziej realnych wrażeń, związanych z podejmowanym tematem.

Rozgrywka w The Climb opiera się na pokonywaniu wyznaczonych do wspinaczki tras i uzyskiwaniu jak najlepszych wyników. Z wykorzystaniem urządzenia Oculus Rift gracz ma możliwość dowolnego rozglądania się i wypatrywania ewentualnych krawędzi, pozwalających wejść wyżej. Sterowanie postacią umożliwia kontroler Oculus Touch lub pad dedykowany konsoli Xbox One.

Na poszczególne klify można wspiąć się na kilka sposobów, więc, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty, należy wykazać się umiejętnością szybkiego podejmowania decyzji oraz odrobiną strategii. Odpowiedni system pozwala porównywać osiągnięcia z tymi należącymi do naszych znajomych. Gra oferuje szereg różnorodnych lokacji, które są wzorowane na popularnych miejscach, wykorzystywanych przez miłośników wspinaczki. Wiele z nich przypomina krajobrazy południowo-wschodniej Azji.

The Climb wykorzystuje silnik CryEngine 3, dzięki czemu cechuje się wysokiej jakości oprawą wizualną. Twórcy dużą uwagę poświęcili wszelkim technologicznym aspektom gry, mając na uwadze ewentualne mankamenty urządzeń oferujących technologię VR. Aby zaoferować jak najlepsze wrażenia płynące z rozgrywki, deweloper ustalił płynność animacji gry na poziomie 90 klatek na sekundę, a jej rozdzielczość na 2160x2100 pikseli.

Screeny z The Climb (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X