Siege of Avalon (PC) - okladka

Siege of Avalon (PC)

Premiera:
21 sierpnia 2000
Premiera PL:
01 października 2003
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Siege of Avalon (PC)
Guilder @ 18:16 03.09.2015
Jakub "Guilder"
Chodzę po porady do coacha dorady.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Siege of Avalon to reprezentant gatunku cRPG. Historia przenosi nas do tytułowego Avalonu: cytadeli zbudowanej wspólnie przez siedem królestw nieistniejącego kontynentu Eurale. Zostaje ona oblężona przez Sha'ahoul - lud żyjący w absolutnej zgodzie z naturą, uważający uprawę pola czy wznoszenie stałych budynków za niszczenie Ziemi; i próbujący siłą nawrócić wszystkich mieszkańców Eurale na swój światopogląd.

Bohaterowi na początku przygody umiera ojciec. Czuje się on zobowiązany do przekazania tej wieści bratu, który uczestniczy po stronie defensywnej w oblężeniu Avalonu. Protagonista zaciąga się więc na jeden ze statków z dostawą niezbędnego zaopatrzenia do twierdzy, jednak na skutek agresji Sha'ahoul większość konwoju zostaje zniszczona. Bez możliwości powrotu, nie pozostaje nam nic innego jak zostać w cytadeli, i pomagać jak się da.

Rozgrywka została podzielona na sześć rozdziałów. W każdym otrzymujemy nowe mapy, spotykamy nowe postacie, a także otrzymujemy nowe questy, w tym oczywiście rozszerzenie głównej osi fabularnej.

Siege of Avalon oferuje dwuwymiarową oprawę graficzną, a zabawa nastawiona jest wyłącznie na jednego gracza. System walki przypomina ten z Diablo, co oznacza, że potyczki toczymy w czasie rzeczywistym.

PEGI: Od 12 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?