God's Trigger (PC) - okladka

God's Trigger (PC)

Premiera:
18 kwietnia 2019
Premiera PL:
18 kwietnia 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis God's Trigger (PC)
Materdea @ 23:15 12.08.2015
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

God's Trigger to po Warlocks vs. Shadows kolejne dzieło rodzimego studia ONE MORE LEVEL. Tym razem mamy do czynienia ze slasherem w izometrycznym rzucie kamery z rozgrywką w stylu SUPERHOT.

God's Trigger reprezentuje klasyczną sieczkę z kamerą w stylu top-down, a więc obrazem zawieszonym "pod sufitem". Wcielamy się we wkurzonego po bałkańskiej wojnie księdza - Zorana. Wraz z bratem zdezerterował on z pola bitwy bitwy, przerażony poziomem tyranii oraz brutalnością swoich kompanów. Przez chęć odkupienia swych win zaczyna rozprawiać się z nowojorskim półświatkiem.

Rozgrywka charakteryzuje się dynamizmem, możliwością śmierci od jednej kulki oraz nieustanną koncentracją grającego. Pomaga w tym system Divine Focus - aktywowanie go pozwala na spowolnienie czasu, dostrzeżenie nadlatujących pocisków i wykonanie błyskawicznego uniku. Jest to limitowana umiejętność i działa tylko wtedy, gdy nie podejmujemy żadnej czynności.

Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, God's Trigger oferuje także przechodzenie kampanii fabularnej w dwuosobowej kooperacji - lokalnie lub przez internet.

Screeny z God's Trigger (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?