Five Nights at Freddy's 2 (PC) - okladka

Five Nights at Freddy's 2 (PC)

Premiera:
10 listopada 2014
Premiera PL:
10 listopada 2014
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis Five Nights at Freddy's 2 (PC)
IgI123 @ 19:33 28.07.2015
Igor "IgI123"

Śr. długość gry: 3h 0min

+ czaswięcej

Five Nights at Freddy's 2 to kontynuacja niezwykle ciepło przyjętej gry stworzonej przez niezależnego twórcę Scotta Cawthona.

Tak jak poprzednio, bohaterem produkcji jest stróż nocny pracujący w restauracji Freddy Fazbear's Pizza. Życiu naszego podopiecznego, tak jak i jego poprzednikowi, zagrażają animatroniki, czyli mechaniczne maskotki, za dnia zabawiające dzieci, które odwiedzają przybytek, w nocy zaś zmieniające się w bezlitosnych morderców. Zadaniem gracza jest ponownie przetrwać pięć nocnych zmian - od godziny dziesiątej w nocy do szóstej nad ranem.

Mechanika gry nieco się zmieniła. Tym razem mamy nieskończony zapas energii na noc, jednak nie możemy zamykać drzwi by odciąć się od zagrożenia. Zamiast tego, aby obronić się przed oprawcami, da się założyć maskę, dzięki której maszyny nas nie rozpoznają. Nie działa to jednak na wszystkich przeciwników, niektórych musimy obserwować przez monitoring aby się nie poruszały. Co więcej, regularnie trzeba nakręcać znajdującą się w jednym z pomieszczeń pozytywkę, bowiem jeśli przestanie ona grać automatycznie zaatakuje nas robot przed którym nie da się ochronić.

Screeny z Five Nights at Freddy's 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?