Sid Meier's Civilization: Beyond Earth - Rising Tide (PC) - okladka

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth - Rising Tide (PC)

Premiera:
09 października 2015
Premiera PL:
09 października 2015
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Sid Meier's Civilization: Beyond Earth - Rising Tide (PC)
B92 @ 08:37 21.07.2015
Bartłomiej "B92" Koczenasz
Mam na imię Bartek urodziłem się w 1992 roku, stąd mój nick B92. Chodzę do III klasy liceum ogólnokształcącego o profilu matematyczno-informatyczno-fizycznym. Interesuję się sportem, głównie piłką nożną (Chelsea Londyn) oraz grami i sprzętem komputerowym. Słucham rocka, punk i muzyki "z radia", ulubiony zespół to Linkin Park. Jeśli chodzi o filmy to oglądam wszystko co dobre, moim ulubionym filmem jest Gladiator. Wcześniej byłem redaktorem naczelnym portalu GameRAR.pl i redaktorem Tawerny Gier.

Śr. długość gry: 35h 0min

+ czaswięcej

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth - Rising Tide to dodatek do gry Sid Meier's Civilization: Beyond Earth z 2014 roku. Tytuł wymaga do działania podstawowej wersji produkcji.

Rozszerzenie pozwala przede wszystkim na skolonizowanie oceanów. Deweloperzy udostępnili nowe rodzaje budowli, dzięki którym możemy tworzyć pływające osiedla i wydobywać surowce kryjące się w morskich głębinach. Pewnym problemem są natomiast stworzenia wodne, które zagrażają naszej cywilizacji.

Wraz z dodatkiem pojawiły się także dynamiczne cechy przywódców. W trakcie zabawy odblokowują oni nowe cechy i stosują ich kombinacje, wzbogacając tym samym nowy system dyplomacji.

Nie zabrakło również nowych sponsorów, w tym frakcji Al Falah (odkrywcy wywodzący się z krajów Bliskiego Wschodu). Wszystko to uzupełniają jednostki hybrydowe, nowe środowiska (światy pierwotne i lodowe) oraz system artefaktów.

Screeny z Sid Meier's Civilization: Beyond Earth - Rising Tide (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):