Symulator Policji (PC) - okladka

Symulator Policji (PC)

Premiera:
24 października 2014
Premiera PL:
20 lipca 2015
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (6)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Symulator Policji (PC)
zvarownik @ 07:00 08.07.2015
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Symulator Policji to kolejna produkcja z gatunku popularnych symulatorów. Tytuł pierwotnie został wydany pod nazwą Enforcer: Police Crime Action w 2014 roku, a w lipcu 2015 roku trafił do Polski dzięki firmie Techland.

Akcja rozgrywa się w niewielkim amerykańskim miasteczku Mountain Valley, w którym szaleje przestępczość. Gracze wcielają się w policjanta, zamierzającego zaprowadzić tu porządek. Naturalnie nie mamy do czynienia z kolejnym superbohaterem, który kładzie oprychów jedną ręką. Przejmujemy kontrolę nad zwykłym stróżem prawa, pracującym na etacie, potrzebującym zjeść, a po skończonej robocie zajmującym się własnym, normalnym życiem.

Do naszych zadań należy przede wszystkim dobieranie wyposażenia, kupowanie nowych broni i rozwijanie pojazdu. Podczas zabawy patrolujemy okolicę, mając oczy szeroko otwarte, rozmawiając z obywatelami i oczywiście interweniując w razie potrzeby.

Jak to w pracy bywa, tak i w tej zarabiamy pieniądze, wydawane np. na ulepszanie swojego domu, kupowanie mebli czy tez samochodów.


Wkład w encyklopedię mieli:   dabi132,
PEGI: Od 18 lat
Screeny z Symulator Policji (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoslecizabela   @   18:57, 13.04.2016
Grałem kiedyś w bardzo podobną gierkę a dokładnie w gry policyjne ale musże zakupić ten właśnie symulator Policji na Pc Uśmiech
0 kudosJackieR3   @   20:20, 13.04.2016
Ech ,gdyby tak można se postrzelać do kibiców Legii,Lecha,Ruchu itp.