The Flame in the Flood (PC) - okladka

The Flame in the Flood (PC)

Premiera:
24 lutego 2016
Premiera PL:
01 lipca 2016
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Symulacja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (19)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (3)

Opis The Flame in the Flood (PC)
DevMat @ 21:37 01.07.2015

Śr. długość gry: 11h 8min

+ czaswięcej

The Flame in the Flood to postapokaliptyczna gra survivalowa, stworzona przez studio The Molasses Flood. Wśród developerów znaleźli się doświadczeni ludzie z branży, pracujący wcześniej przy takich tytułach jak: BioShock, Halo, Guitar Hero oraz Rock Band. Fundusze natomiast zostały zebrane dzięki serwisowi Kickstarter.

Historia przedstawi losy Scout. Po globalnej katastrofie wyrusza ona w podróż mając nadzieję odnaleźć bezpieczne miejsce do dalszego życia. W tym celu, wraz ze swoim wiernym psem Aesopem, próbuje dostać się w dół rzeki.

Mechanika rozgrywki to typowy survival. Jednym z ważniejszych zadań jest więc zdobycie pożywienia oraz utrzymanie dobrej kondycji bohaterki. To jednak nie jedyne zmartwienie Scout. W niegościnnym świecie czeka na nią wiele niebezpieczeństw. Ukąszenia dzikich zwierząt, otwarte rany, hipotermia, czy zakażenia to tylko niektóre z nieprzyjemności jakie mogą się przytrafić. Ważne jest, aby w miarę szybko zorientować się co nam dolega. Pozwoli to na uniknięcie dalszych nieprzyjemności, można bowiem powstrzymać zagrożenie życia poprzez skorzystanie z odpowiednich ziół, czy też przez odpoczynek. Warto o tym pamiętać, bowiem śmierć jest równoznaczna z koniecznością rozpoczęcia zabawy na nowo.

Podczas naszej podróży odwiedzamy wiele terenów inspirowanych amerykańskimi miejscami. Są to m.in. Park Narodowy Everglades, delta Missisipi czy Louisiana Bayou. Ponadto twórcy przygotowali system craftingu, dzięki czemu znalezione po drodze przedmioty można wykorzystać do stworzenia przydatnych narzędzi. Wszystko to opatrzone jest kreskówkową grafiką.

Gra wymaga 64-bitowego systemu operacyjnego.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z The Flame in the Flood (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):