War Front: Punkt Zwrotny (PC) - okladka

War Front: Punkt Zwrotny (PC)

Premiera:
19 lutego 2007
Premiera PL:
09 marca 2007
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (6)Gram (9)Ukończone (0)Kupię (3)

Opis War Front: Punkt Zwrotny (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Co by się stało, gdyby Hitler został zamordowany na początku drugiej wojny światowej, a niemiecka machina wojenna zostałaby pokierowana przez zupełnie inny reżim? Strategia czasu rzeczywistego War Front: Punkt Zwrotny zamierza odpowiedzieć na to pytanie, proponując graczom alternatywny scenariusz. Tylko tutaj będziesz miał okazję rozegrać drugą wojnę w zupełnie nowy sposób! Skorzystaj z różnego rodzaju tajnej i eksperymentalnej broni. Niesamowita grafika i interesująca fabuła przykują Cię do komputera na długie godziny!

W grze War Front: Punkt Zwrotny czeka na Ciebie niezwykle dynamiczna i pełna adrenaliny akcja. Zatop się w atmosferę drugiej wojny światowej, prowadź do boju swoje jednostki, zarządzaj uzupełnieniami, dbaj o aprowizację i prowadź badania nad prototypową bronią. Sam wybierz, którą misję chcesz wykonać i kiedy wezwać wsparcie. Zdobywaj kluczowe obiekty, takie jak stacje kolejowe czy lotniska i pokaż, że nie masz sobie równych. Czeka na Ciebie wiele opcji strategicznych i taktycznych, ale w tej grze najważniejsze jest jedno - dobra zabawa!

Charakterystyczne cechy War Front: Punkt Zwrotny:

- Prowadź do boju jednostki amerykańskie i brytyjskie w misjach, których akcja rozgrywa się w sercu Europy - czy uda Ci się zdobyć Berlin przed wkroczeniem do niego Armii Czerwonej?
- Skorzystaj z możliwości wcielenia się w dowódcę armii niemieckiej - pozbądź się Hitlera, a będziesz mógł zapobiec lądowaniu w Normandii i marszowi Armii Czerwonej na Berlin.
- Jeśli chcesz, stań na czele potężnej Armii Czerwonej i zatknij sowiecką flagę na dachu Reichstagu.
- Różny styl gry dla każdej z trzech stron konfliktu. Każda z nich posiada własne drzewo technologiczne, modernizacje, budynki i jednostki.
- Trójwymiarowe, w pełni animowane jednostki.
- Superbroń dla każdej ze stron konfliktu.
- Możliwość gry i kierowania jednostkami w trybie pierwszoosobowym.


Wkład w encyklopedię mieli:   lukasrada,
PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z War Front: Punkt Zwrotny (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoskrzysiek_v84   @   17:27, 25.10.2010
hello jestem tu nowy mam problem z War Front - Punkt Zwrotny oryginalna gierka i nie munie ja włączyć bo pisze mi ze musze orginal włożyć jak ja ją mam :/ pomocy !!!
0 kudoszielonygeneral   @   12:05, 21.11.2010
@Krzysiek- musisz jeszcze zainstalować mały program uwierzytelniający który jest na płytce. Jeżeli sam się nie uruchomił odpal go ręcznie z pliku exe.

Co do gry...jest niebanalna i z dość ciekawą tak fabułą jak i grafiką. Dla fanów strategii bardzo fajna alternatywa od takich gier jak Blitzkrieg czy też Codename: Panzers. Jednak nie szukajmy tutaj zbyt dużo historii bo jej tutaj nie znajdziecie. Tytuł bardzo ciekawy a rozgrywka przyjemna. Polecam
0 kudoskrisdx   @   15:11, 14.03.2013
pomuszcie ja gram w war front tuning point i mam problem taki ze grafika jest zbliżona help czyli ludzie pojazdy i budynki są bliższe help Wykrzyknik
0 kudosdabi132   @   15:31, 14.03.2013
UP: Próbowałeś oddalać rolką myszy? jak tak to popatrz w ustawieniach może są opcje typu Gra lub popatrz w ustawieniach graficznych.
0 kudoslukasrada   @   13:39, 06.02.2014
Czy można coś zrobić żeby gra chodziła bez płyty, bo moja płyta jest już troche zrysowana i nie chce jej bardziej niszczyć.
Dodaj Odpowiedź