Lords of Xulima (PC) - okladka

Lords of Xulima (PC)

Premiera:
14 listopada 2014
Premiera PL:
16 kwietnia 2015
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (3)

Opis Lords of Xulima (PC)
DevMat @ 21:12 04.05.2015

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Lords of Xulima to niezależna produkcja z gatunku RPG, stworzona przez hiszpańskie studio Numantian Games.

Historia opowiada o losach młodego wojownika o imieniu Gaulen. Jako wybraniec bogów, musi on, wraz z piątką towarzyszy, wyruszyć na odległy kontynent. Tam będzie musiał pokonać synów boga śmierci. Zadanie to jednak nie jest proste, gdyż na naszej drodze stanie wielu przeciwników, którym trzeba stawić czoła, gdyż tylko w ten sposób uda się zaprzestać bezsensownej wojny pochłaniającej śmiertelników.

Przed rozpoczęciem zabawy należy stworzyć swoją drużynę. W tym celu możemy skorzystać z opcji losowego generatora, lub też od podstaw zbudować cały skład, wybierając dla każdej postaci klasę czy umiejętność specjalną. W dalszej części zabawy zdobywamy nowy ekwipunek oraz punkty doświadczenia.

Podążając przez świat całość obserwujemy z perspektywy rzutu izometrycznego. Przez cały czas widzimy jedynie głównego bohatera, jego towarzysze ukazują się jedynie podczas starć, które odbywają się w systemie turowym.

Screeny z Lords of Xulima (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?