Call of Duty: Black Ops III (PC) - okladka

Call of Duty: Black Ops III (PC)

Premiera:
06 listopada 2015
Premiera PL:
06 listopada 2015
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (22)Gram (3)Ukończone (10)Kupię (5)

Opis Call of Duty: Black Ops III (PC)
Materdea @ 16:46 10.04.2015
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 9h 56min

+ czaswięcej

Call of Duty: Black Ops III to kolejne część serii Call of Duty, nad którą pracuje studio Treyarch. Jest to jednocześnie trzecia odsłona podserii Black Ops.

Black Ops III, podobnie jak Call of Duty: Advanced Warfare, przeniesie gracza w dosyć odległą przyszłość. Świat znów stoi w ogniu wojny, w którym robotyka wojskowa definiuje działania wojenne. Granica pomiędzy człowiekiem, a sztuczną inteligencją zaciera się w niezwykle niebezpieczny sposób. Dzięki temu udało się stworzyć nowy rodzaj żołnierzy - Black Ops.

Call of Duty: Black Ops III zapewnia trzy warianty rozgrywki - kampanię fabularną, multiplayer oraz Zombie. Rozgrywka przypomina Call of Duty: Advanced Warfare, z tym, że pojawiło się kilka nowinek, w tym przede wszystkim mechaniczne modyfikacje ciał żołnierzy. Dzięki temu np. ręka bohatera w momencie potrafi zamienić się w broń. Poza tym żołnierze mogą wysoko skakać, nurkować i biegać po ścianach, jak w grze Titanfall.

Kampanię można przejść w trybie współpracy dla maksymalnie czterech graczy,. Powrócił także tryb zombie, który jest bardziej rozbudowany i z lepszą linią fabularną, niż miało to miejsce we wcześniejszych odsłonach.


Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian, Materdea,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Call of Duty: Black Ops III (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosGuilder   @   02:26, 08.04.2020
Co takiego jest w tej grze, że ciągle tak bardzo trzyma cenę? Chyba nie ma zbyt dużo graczy w multi, skoro wyszły już cztery kontynuacje, w tym Black Ops 4? Infinite Warfare mam już chyba od roku, bo staniało jak należy, a to cholerstwo nawet w keyshopach ponad 50zł stoi. Co się tu dzieje?