Underworld Ascendant (PC) - okladka

Underworld Ascendant (PC)

Premiera:
15 listopada 2018
Premiera PL:
15 listopada 2018
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Underworld Ascendant (PC)
Materdea @ 10:32 28.03.2015
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Underworld Ascendant to duchowy spadkobierca spuścizny pozostawionej przez grę Ultima Underworld. Za produkcją stoi studio OtherSide Entertainment, zaś pieniądze na stworzenie tytułu przeznaczyli sami fani za pośrednictwem serwisu Kickstarter.

Underworld Ascendant to gra cRPG z nieliniowo kreowanym światem. Akcja rozgrywa się w krainie o nazwie Stygnijska Otchłań, zamieszkiwanej przez trzy wrogo do siebie nastawione rasy. Mowa o Krasnoludach, Mrocznych Elfach oraz Shamblery, którzy są człekokształtnymi grzybami. Bohater reprezentuje jedną z trzech klas postaci: wojownika, złodzieja lub maga.

Podczas wydarzeń rozgrywanych w Stygnijskiej Otchłań, gracz co rusz musi podejmować decyzje moralne, odciskające piętno w geografii świata, jak i układzie aktualnie panujących sił. Pomoc jednej z frakcji powoduje wrogość pozostałych, zatem nieustanny balans pomiędzy kluczowymi decyzjami jest w gestii protagonisty. Zaprezentowane przez deweloperów zadania możemy wykonać na kilka różnych sposobów, będąc ograniczani wyłącznie własną kreatywnością oraz posiadanymi umiejętnościami.

Jak w każdej grze z gatunku cRPG bywa, istotny jest także rozwój samego protagonisty. Za zdobywane podczas wykonywania zadań punkty doświadczenia, możemy kupić kolejne poziomy do kluczowych umiejętności (siła, zręczność itd.). Nie musimy ograniczać się tylko do skillów dedykowanych konkretnej klasie - warto tworzyć nieszablonowe postaci tak, aby w jak najbardziej elastyczny sposób dostosowywać się do sytuacji aktualnie panującej na polu bitwy.

Oprawa graficzna napędzana jest przez silnik o nazwie Improvisation Engine. Oferuje nie tylko technologię najwyższej jakości, ale także zaawansowany moduł fizyki. Pozwala na kooperację środowiska z naszymi umiejętnościami, co do perfekcji opanowała gra Divinity: Grzech Pierworodny. Chodzi o np. ogień stapiający lodowe pokrywy, możliwość potraktowania elektrycznością oponentów stojących w wodzie oraz kilkanaście innych, podobnych przykładów.


Wkład w encyklopedię mieli:   urban1212,
Screeny z Underworld Ascendant (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?