Dead Synchronicity: Tomorrow comes Today (PC) - okladka

Dead Synchronicity: Tomorrow comes Today (PC)

Premiera:
10 kwietnia 2015
Premiera PL:
20 sierpnia 2015
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (15)Gram (1)Ukończone (7)Kupię (3)

Opis Dead Synchronicity: Tomorrow comes Today (PC)
Materdea @ 12:57 12.02.2015
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 6h 17min

+ czaswięcej

Dead Synchronicity: Tomorrow comes Today to produkcja z gatunku point & click, za którą stoi studio Fictiorama, zaś wydawcą jest Daedalic Entertainment - firma doskonale znana fanom przygodówek.

Dead Synchronicity: Tomorrow comes Today opowiada historię Michaela. Główny bohater stracił pamięć, znalazł się w nieprzyjemnym środowisku, a dodatkowo naokoło szaleje terror i dyktatura. Okazuje się, że po dwóch wydarzeniach ludzkość stanęła na skraju zagłady, zaś Michael - jeśli chce odzyskać wspomnienia - musi jak najwięcej się o nich dowiedzieć. W dodatku wszystko wskazuje na to, że wielkimi krokami zbliża się trzecie i zarazem ostatnie, które położy kres znanej nam cywilizacji.

Dzieło Fictiorama odznacza się charakterystyczną, przygnębiającą oprawą audiowizualną oraz melancholijnym klimatem. Wszystkie postacie mają charakterystyczny, karykaturalny szkic, a otoczenie posiada lekko fioletową poświatę.

Zwiedzanie świata po brzegi wypełnionego interaktywnymi elementami przynosi graczowi wielu informacji na temat otaczającego do świata. Zagadki logiczne są wymagające, ale logicznie ze sobą powiązane.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Dead Synchronicity: Tomorrow comes Today (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   09:35, 21.10.2016
Ciężko mi ocenić tą grę. Pomysł sam w sobie jest ciekawy - takie zupełnie inne podejście do post-apo. Chociaż fabuła jako całość jest taka sobie. Niektóre momenty są interesujące i mocne, a bywały momenty podczas których gra mi się dłużyła. Było też parę irytujących łamigłówek i typowe klikanie wszystkim na wszystkim, jak w starych przygodówkach. Ogólnie jak dla ,mnie taki średniak.