Fable Legends (PC) - okladka

Fable Legends (PC)

Premiera:
projekt anulowany
Premiera PL:
projekt anulowany
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Fable Legends (PC)
DevMat @ 09:40 22.01.2015
"DevMat"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Fable Legends to kolejna odsłona popularnej serii gier RPG spod stajni Microsoftu. Tym razem za projekt odpowiada Lionhead Studios, które przygotowało tytuł z myślą o konsoli Xbox One. Sama gra natomiast nieco różni się od poprzednich części.

Fabuła przenosi nas 400 lat przed wydarzeniami mającymi miejsce w pierwszej odsłonie. Gracz ma możliwość wcielenia się w jednego z kilku dostępnych bohaterów i wykonując kolejne zadania musi zapobiec kolejnemu złu zagrażającemu krainie Albion.

Rozgrywka nastawiona jest na czteroosobowy tryb współpracy. Każdy z grających wybiera jedną postać i nią przemierza świat gry. Wśród dostępnych herosów, każdy odróżnia się zdolnościami i umiejętnościami specjalnymi. Możemy władać magią, łukiem czy też być wprawionym w boju wojownikiem. Ciekawostką jest dodatkowa postać, która przejmując rolę złoczyńcy, rozmieszcza na mapie przeciwników oraz pułapki czekające na graczy.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosamdep50   @   02:00, 08.03.2015
Przeczytałam wiadomość "GC '14: Nowy materiał ukazujący Fable Legends" i nie jestem zachwycona.

Jakieś to wszystko wydaje mi się ... dziwne...

"Osobiście" znam tylko jedną część Fable - The Lost Chapters. Ma niesamowity klimat, przepiękną grafikę i oprawę muzyczną.
A filmik przy powyższej wiadomości nie ujął mnie w najmniejszym nawet stopniu. Smutny