Game of Thrones: Episode 1 - Iron from Ice (PC) - okladka

Game of Thrones: Episode 1 - Iron from Ice (PC)

Premiera:
02 grudnia 2014
Premiera PL:
02 grudnia 2014
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Game of Thrones: Episode 1 - Iron from Ice (PC)
Dirian @ 18:58 03.12.2014
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Iron from Ice to pierwszy z sześciu epizodów Game of Thrones, gry przygodowej powstałej na bazie popularnego uniwersum Pieśni Lodu i Ognia. Za produkcję odpowiada amerykańskie studio Telltale Games.

W debiutanckim odcinku poznajemy losy rodu Forresterów, jak i wiernych im sprzymierzeńców, a także ich wrogów. Gracze wcielają się w skórę trzech postaci - Gareda, giermka Lorda Forrestera, Mire Forrester, córkę Lorda oraz Ethana forrestera, dziedzica Ironrath, siedziby rodu. Na swojej drodze spotkamy też Cersei Lannister, Tyriona, Margaery Tyrell czy Ramsaya Snowa.

Akcja toczy się w głównej mierze we wspomnianym Ironrath, ale trafiamy też m.in. do Królewskiej Przystani czy w okolice Bliźnaków, gdzie, na początku rozgrywki, mają miejsce słynne Krwawe Gody znane ze stron książki.

Game of Thrones to klasyczna gra przygodowa - pełna dialogów i trudnych decyzji. Nie brakuje też elementów zręcznościowych, występujących np. w trakcie walki.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Najnowsze wiadomości na temat Game of Thrones: Episode 1 - Iron from Ice (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?