Grey Goo: War is Evolving (PC) - okladka

Grey Goo: War is Evolving (PC)

Premiera:
27 stycznia 2015
Premiera PL:
20 lutego 2015
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (8)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis Grey Goo: War is Evolving (PC)
bigboy177 @ 14:09 26.11.2014
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: 16h 15min

+ czaswięcej

Grey Goo: War is Evolving to strategia czasu rzeczywistego opracowana przez ekipę, odpowiedzialną m.in. za całkiem niezłe Star Wars: Empire At War. Tytuł powstał w studio Petroglyph, a jego wydania podjęła się firma Grey Box.

Jeśli chodzi o założenia fabularne, to mamy do czynienia ze światem na skraju totalnej destrukcji. Ludzie opuszczają ziemię, w poszukiwaniu nowego domu, a trzy frakcje, które na niej pozostały, walczą teraz o skalistą oazę, zwaną Ecosystem Nine. To pełne chaosu miejsce, w którym liczy się tylko przetrwanie. Gracz przejmuje kontrolę nad jedną z trzech frakcji, a jego celem jest wyniszczenie przeciwników. Do tego celu budujemy struktury, szkoli wojska oraz atakujemy.

U podstawy rozgrywki Grey Goo: War is Evolving znajduje się oczywiście budowanie bazy. Najpierw stawiamy więc nowe struktury, następnie zajmujemy się gromadzeniem surowców, szkoleniem jednostek i bezustanną ewolucją. Co ważne, każda frakcja jest mocno odmienna od pozostałych, co oznacza, że do zwycięstwa konieczna jest świadomość wad i zalet kontrolowanej armii. Zupełnie inaczej gra się Betami, Ludźmi oraz nieprzewidywalnymi Goo.

Kampania singlowa Grey Goo: War is Evolving podzielona została na rozdziały, debiutujące jeden po drugim. Produkcja prócz tego oferuje rozgrywki wieloosobowe, w których gracze szarpią przeciwko sobie o globalną dominację.

Tytuł działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, a oprawa wizualna została stworzona przy współpracy pomiędzy studiem Petroglyph, a firmą Weta, będącą w posiadaniu Petera Jacksona, odpowiedzialną za efekty specjalne w filmach Hobbit oraz Władca Pierścieni.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea, MicMus123456789,
PEGI: Od 12 lat
Screeny z Grey Goo: War is Evolving (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?