Halo: Spartan Strike (PC) - okladka

Halo: Spartan Strike (PC)

Premiera:
16 kwietnia 2015
Premiera PL:
16 kwietnia 2015
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Halo: Spartan Strike (PC)
zvarownik @ 07:23 02.11.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 2h 15min

+ czaswięcej

Halo: Spartan Strike to drugi po Halo: Spartan Assault spin-off serii Halo, w którym akcję obserwujemy z kamery umieszczonej nad polem walki. Za produkcję odpowiadają zespoły 343 Industries oraz Vanguard Games.

Historia przedstawiona w grze została osadzona pomiędzy wydarzeniami zaprezentowanymi w Halo 2 i Halo: Spartan Strike. Gracze wcielają się w Spartana, który rozpoczyna kolejną misję w 2552 roku, a jego zadaniem jest powstrzymanie ataków Covenantów i Protean.

Twórcy przygotowali 30 misji w dżungli, środku miasta i nie tylko. Nie zabrakło także rozmaitych umiejętności i broni. Deweloperzy postarali się również o ulepszoną względem Halo: Spartan Assault oprawę graficzną, lepsze sterowanie przy użyciu ekranów dotykowych, szereg osiągnięć oraz możliwość odblokowania dodatkowej zawartości dla gry Halo: The Master Chief Collection na konsolę Xbox One.

Halo: Spartan Strike działa wyłącznie na urządzeniach wyposażonych w systemy operacyjne Windows 8/8.1 oraz Windows Phone 8/8.1.

Screeny z Halo: Spartan Strike (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosjambamamba   @   00:21, 29.08.2015
Na Windows 7 też gra działa.
0 kudosguy_fawkes   @   17:33, 29.11.2020
Po bardzo fajnym Spartan Assault spodziewałem się czegoś więcej - jasne, to nadal satysfakcjonujący twin stick shooter, ale ukrycie ostatniego, niby bonusowego, zestawu misji za ścianą ze złotych gwiazdek, jakie trzeba zebrać we wszystkich etapach po drodze, to słaby pomysł. Kolejny to wydanie tytułu poza mobilkami jedynie na PC - bardzo osobliwe, żeby coś z "Halo" w tytule nie wyszło na Xboksa.... Niemniej nieźle się bawiłem przez ponad 4h, ale nie mam zamiaru się orać, żeby odblokować dodatki.