Costume Quest 2 (PC) - okladka

Costume Quest 2 (PC)

Premiera:
07 października 2014
Premiera PL:
07 października 2014
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (8)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Costume Quest 2 (PC)
zvarownik @ 08:18 21.10.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 10h 0min

+ czaswięcej

Costume Quest 2 to kontynuacja gry RPG z 2010 roku. Za obie części odpowiedzialne jest studio Double Fine Productions, specjalizujące się w mniejszych, ciekawych projektach, sprzedawanych drogą cyfrowej dystrybucji.

Historia produkcji opowiada o kolejnej przygodzie Wrena i Reynolda, którzy w trakcie halloweenowego wieczoru muszą stawić czoła niebezpieczeństwu zagrażającemu uwielbianemu przez dzieci świętu.

Mechanika rozgrywki opiera się na dwóch elementach - eksploracji udostępnionych lokacji oraz walce. Wykorzystujemy w niej rozmaite kostiumy, pozwalające bohaterom zamieniać się w hallowojowników. Dzięki tej możliwości zyskują oni dostęp do nowych mocy, umożliwiających toczenie starć z przeciwnikami, jak równy z równym.

Oprawa graficzna Costume Quest 2 została utrzymana w tym samym stylu, co "jedynka". W związku z tym mamy do czynienia z kreskówkową, ale nieco mroczną stylistyką.

PEGI: Od 7 lat
Screeny z Costume Quest 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?