J.U.L.I.A.: Among the Stars (PC) - okladka

J.U.L.I.A.: Among the Stars (PC)

Premiera:
12 września 2014
Premiera PL:
12 września 2014
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Logiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis J.U.L.I.A.: Among the Stars (PC)
Materdea @ 12:52 28.09.2014
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

J.U.L.I.A.: Among the Stars to niezależna produkcja, która powstała w studio CBE Software. Łączy elementy klasycznego point & clicka z najlepszymi cechami gier stawiających na narrację, jak np. Heavy Rain.

Fabuła przedstawia losy niejakiej Rachel Manners - 35-letniej pani astrobiolog, która wraz z grupą naukowców została wysłana w przestrzeń kosmiczną. Niestety, misja zalicza niepowodzenie, Rachel jest jedynym przedstawicielem homo sapiens, a za towarzyszy pozostało jej tytułowa sztuczna inteligencja J.U.L.I.A. oraz Mobot - inteligentny łazik. Wspólnie, to nielubiące się nawzajem trio, musi przeczesać tajemniczy układ słoneczny, w którym się znaleźli.

Rozgrywka opiera się prostych założeniach - analiza nowej planety, lądowanie, przeczesywanie terenu oraz rozwiązywanie łamigłówek. Ostatnie dwa mechanizmy są ściśle powiązane z grami point & click, gdyż to właśnie na ich fundamentach opracowano ten element gry J.U.L.I.A.: Among the Stars. Gdy zbierzemy dostatecznie dużo informacji o zaistniałej sytuacji, tworzymy swoistą mapę myśli, łącząc ze sobą fakty i wyciągając wnioski.

Oprawa wizualna to sześć różnorodnych planet, które są bogate w detale oraz wszelkie elementy otoczenia.

Screeny z J.U.L.I.A.: Among the Stars (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?