Final Fantasy XIII-2 (PC) - okladka

Final Fantasy XIII-2 (PC)

Premiera:
11 grudnia 2014
Premiera PL:
11 grudnia 2014
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (3)

Opis Final Fantasy XIII-2 (PC)
Ager @ 08:36 19.09.2014
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: 72h 30min

+ czaswięcej

Final Fantasy XIII-2 bezpośrednio kontynuuje historię opowiedzianą w Final Fantasy XIII - grze wydanej w 2010 roku. Sequel, tak jak pierwowzór, jest typowym przedstawicielem gatunku jRPG i opowiada o dalszych losach Lightning oraz jej grupki towarzyszy.

Tym razem historia przenosi nas kilka lat do przodu, i skupia się na poszukiwaniach tajemniczej bramy, będącej przejściem do niewidzialnego świata Bunibelle. Na graczy czekają nieoczekiwane zwroty akcji, mnóstwo zadań głównych, jak również dziesiątki misji pobocznych. Wirtualny świat Final Fantasy XIII-2 jest bardziej otwarty niż w przypadku poprzednika, a dzięki temu gracz nie jest prowadzony przez cały czas za rękę. Zmian doczekał się również system walki oraz członkowie ekipy. Boje są dynamiczniejsze i bardziej wciągające, a protagoniści dysponują większą liczbą umiejętności oraz uzbrojenia. Dodano też nowy rodzaj obrażeń - rany. Kiedy ich uświadczymy ubywają punkty z maksymalnej puli życia. Oprócz tego, naszym towarzyszem może być udomowiony zwierzak. Rekrutujemy go po wygranej walce, a następnie odpowiednio ubieramy i szkolimy.

Za tytuł odpowiedzialni są współtwórcy "trzynastki", czyli Motomu Toriyama i Yoshinori Kitase. Projekt działa na silniku graficznym pierwowzoru, a zatem oprawa audio-wizualna trzyma wysoki poziom, oferując niezapomniane doznania.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?