Final Fantasy XIII (PC) - okladka

Final Fantasy XIII (PC)

Premiera:
09 października 2014
Premiera PL:
09 października 2014
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (11)Gram (1)Ukończone (2)Kupię (2)

Opis Final Fantasy XIII (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 08:34 19.09.2014

Śr. długość gry: 59h 54min

+ czaswięcej

Final Fantasy XIII to kolejna część znanej na całym świecie sagi jRPG-ów. Tym razem głównym motorem napędzającym fabułę, będzie konflikt między przywódcami Cocoon – utopijnego miasta, a członkami rebelii zamieszkującymi powierzchnię planety Pulse. W grze przejmiemy kontrolę m.in. nad przedstawicielką wspomnianej rebelii. Nasza protegowana płci pięknej wrażliwa na przemoc z pewnością nie jest, o czym przekonają się hordy potworów, czyhające na jej życie. Podczas każdego starcia wykorzystywać będziemy nie tylko ataki fizyczne, ale także magię i umiejętności specjalne.

Tak jak w pozostałych częściach tej sagi, również i tu wielką rolę odgrywa audiowizualna oprawa. Ponownie autorzy starali się jak najlepiej oddać piękno opisywanego świata. Za wygląd gry odpowiada autorski silnik graficzny Crystal Tools, dzięki któremu w trakcie gry podziwiać możemy generowane w czasie rzeczywistym widoki, oraz długie, animowane przerywniki.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   08:48, 02.06.2022
Odbiłam się kiedyś od tej gry . Jakiegoś Bossa nie dałam rady przejść a poza tym nie działało mi spolszczenie więc nie wiedziałam o co chodzi .A gra podobała mi się na tyle że kusi mnie żeby do niej wrócić. Spolszczenie jest na wersję Steamową więc jeżeli kupię klucz na Steama to tym razem powinno działać.