Space Hulk: Ascension (PC) - okladka

Space Hulk: Ascension (PC)

Premiera:
12 listopada 2014
Premiera PL:
12 listopada 2014
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Space Hulk: Ascension (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 08:48 11.09.2014

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Space Hulk: Ascension to druga odsłona serii turowych gier strategicznych, zapoczątkowanych w 2013 roku grą Space Hulk. Za projekt odpowiada zespół Full Control.

Tytuł nie zmienia diametralnie tego, do czego przyzwyczaili się fani oryginału, ale wprowadza kilka nowinek i usprawnień, w tym elementy RPG, nowe rodzaje przeciwników, broni, itd. Produkcja oferuje aż 100 misji podzielonych na trzy kampanie oraz szybkie zadania, odkrywane w czasie rozgrywki.

Gracz kieruje oddziałem kosmicznych Terminatorów. Zostają oni wysłani na olbrzymi, dryfujący we wszechświecie statek, gdzie muszą przeciwstawić się rasie obcych, zwanych Genokradami. Całość rozgrywki nawiązuje do strategi z ubiegłego stulecia. Walki są niezwykle wymagające, a porażka następuje nawet po najmniejszym błędzie lub chwili zawahania. Same starcia odbywają się w systemie turowym.

Wszystkie lokacje oraz przeciwnicy zostali bardzo dobrze odwzorowani. Klaustrofobiczne korytarze i obskurne wnętrze statku idealnie oddaje klimat próby przetrwania. Ponadto na wyróżnienie zasługuje sztuczna inteligencja przeciwników.

Screeny z Space Hulk: Ascension (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?