Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PC) - okladka

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PC)

Premiera:
01 września 2015
Premiera PL:
01 września 2015
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (26)Gram (10)Ukończone (8)Kupię (7)

Opis Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PC)
DevMat @ 09:02 14.08.2014

Śr. długość gry: 86h 59min

+ czaswięcej

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain to piąta odsłona głównej serii gier spod znaku Metal Gear Solid. Za jej opracowanie odpowiada studio Kojima Productions, z ojcem serii Hideo Kojimą na czele.

Głównym bohaterem gry jest znany fanom cyklu Naked Snake. Budzi się on w szpitalu po dziewięciu latach śpiączki, po tym jak został ciężko ranny podczas jednej w misji (wydarzenia te zostały przedstawione w części Ground Zeroes). W ich wyniku stracił on nie tylko prawie dekadę życia, ale także lewą rękę. Na domiar złego los nie oszczędza Snake'a. Osłabiony musi się wydostać z ośrodka zaatakowanego przez nieznanych zamachowców. Pomaga mu w tym jeden z pacjentów.

Całość napędzana jest przez nową wersję silnika FOX. Pozwolił on na bardzo realistyczne odwzorowanie grafiki oraz fizyki świata. Ten ostatni natomiast po raz pierwszy jest całkowicie otwarty dla gracza i pozwala wybrać własną ścieżkę zakończenia misji.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea, mrPack, TheCerbis,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBeny1234   @   01:08, 30.08.2015
Już kocham tą grę bo dodaną do karty graficznej opchnąłem za 130 zł a nigdy nie lubiłem skradanek. Ale trzeba przyznać szykuje się niezła produkcja