Woolfe: The Red Hood Diaries (PC) - okladka

Woolfe: The Red Hood Diaries (PC)

Premiera:
17 marca 2015
Premiera PL:
17 marca 2015
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Woolfe: The Red Hood Diaries (PC)
DevMat @ 19:03 30.06.2014
"DevMat"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Woolfe: The Red Hood Diaries to produkcja z gatunku platformówek, utrzymana w mrocznym klimacie. Za jej opracowanie odpowiada niezależne studio GRIN.

Historia opowiada o losach tytułowego Czerwonego Kapturka. Wszystko zaczyna się gdy Joseph - młody i ambitny inżynier - zakochuje się w pewnej kobiecie. Wkrótce potem biorą ślub i przeprowadzają się do matki, mieszkającej w małej chatce w środku lasu. Wiodą szczęśliwe życie, aż do dnia, gdy ukochana Josepha wybiera się na spacer do lasu i nigdy więcej się nie pojawia. Zrozpaczony mąż oddaje się kompletnie pracy w fabryce. Pewnego dnia jednak matka odnajduje zaginione w lesie dziecko. Mała owinięta w czerwony kaptur jest zadziwiająco podobna do zaginionej żony Josepha. Gdy odnajduje się przy niej medalik ze zdjęciem, pewnym jest, że dziewczynka to córka mężczyzny. Wszystko ponownie zaczyna się układać, gdy w wieku czternastu lat Czerwony Kapturek dowiaduje się o śmierci ojca w fabryce. Nie wierząc w przypadek wyrusza pomścić najbliższą osobę.

Mechanika rozgrywki polega na przemierzaniu kolejnych lokacji, unikaniu pułapek terenowych oraz rozwiązywaniu zagadek pozwalających przejść dalej. Podczas podróży zwiedzamy zarówno tereny fabryki, miasteczka, jak i samego lasu. W każdym z tych środowisk czekają na nas różnego rodzaju niebezpieczeństwa - od nakręcanych zabawkowych strażników, po groźne wilki. Z przeciwnikami rozprawiamy się przy pomocy nieodłącznej siekierki. Pułapki nie stanowią natomiast problemu, gdy odpowiednio szybko sterujemy bohaterką.

Oprawa graficzna została wykonana w mrocznym klimacie, z elementami typowymi dla średniowiecznych wiosek oraz steampunkowych scenerii.


Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian,
Screeny z Woolfe: The Red Hood Diaries (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosSajena   @   14:32, 10.10.2014
Sądząc po screenach może okazać się ciekawym tytułem z fajnym klimatem Uśmiech