Lara Croft and the Temple of Osiris (PC) - okladka

Lara Croft and the Temple of Osiris (PC)

Premiera:
09 grudnia 2014
Premiera PL:
09 grudnia 2014
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (13)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Lara Croft and the Temple of Osiris (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 11:43 11.06.2014

Śr. długość gry: 6h 0min

+ czaswięcej

Lara Croft and the Temple of Osiris to kontynuacja spin-offa serii Tomb Raider - Lara Croft and the Guardian of Light z 2010 roku. Za produkcję odpowiada zespół Crystal Dynamics, znany z "dużych" odsłon przygód Lary Croft.

Akcja produkcji rozgrywa się w Egipcie do którego trafia słynna pani archeolog. Tam czeka na nią kolejna emocjonująca przygoda, przeznaczona głównie do zabawy w ramach współpracy maksymalnie czterech osób.

Wśród grywalnych bohaterów, oprócz samej Lary, znajduje się także Carter, żona i syn Osirisa, Horus oraz Isis, którzy zmuszeni zostaną do walki z wieloma przeciwnikami i do rozwiązywania napotkanych łamigłówek.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Lara Croft and the Temple of Osiris (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosguy_fawkes   @   20:52, 27.04.2020
Lara Croft and the Temple of Osiris razem z Icy Death Pack ukończone. Fajny spin-off, smakował mi tak samo dobrze, jak poprzednik, a może nawet nieco lepiej. Ciekawe zagadki, dobre bossfighty i tylko płynność doskwierała - na to samo cierpiał Guardian of Light. Trochę się dziwię powstaniu tych pierdółek w kontekście rebootu serii, ale mimo wszystko mają swój klimat i dają sporo zabawy.