Battlefield Hardline (PC) - okladka

Battlefield Hardline (PC)

Premiera:
17 marca 2015
Premiera PL:
19 marca 2015
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (23)Gram (4)Ukończone (11)Kupię (11)

Opis Battlefield Hardline (PC)
zvarownik @ 10:28 28.05.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 5h 42min

+ czaswięcej

Battlefield Hardline to kolejna odsłona serii strzelanek Battlefield i pierwsza stworzona przez studio Visceral Games znane z serii kosmicznych horrorów Dead Space. Produkcja, w odróżnieniu od wcześniejszych odsłon, nie skupia się na działaniach wojennych, lecz na pracy policji, zwalczającej organizacje przestępcze.

Najważniejszym elementem gry jest oczywiście tryb wieloosobowy, w którym opowiadamy się za jedną z dwóch stron konfliktu. Postacie zostały podzielone na poszczególne klasy (Operator, Mechanic, Enforcer oraz Professional), odpowiadające klasycznym żołnierzom (Medyk, Inżynier, Wsparcie oraz Snajper). W produkcji, oprócz znanych już trybów, pojawiły się także dwa nowe - Blood Money i Heist. W których napadamy na banki oraz walczymy o stos pieniędzy. Nie zabrakło także opcji pozwalających brać udział w pościgach policyjnych i tych, w których odbijamy zakładników.

Dla samotników przygotowano natomiast singlową kampanię. W Battlefield Hardline wcielamy się w detektywa Nicka Mendozę, który poszukuje swoich byłych partnerów w całych Stanach Zjednoczonych. Sytuacja ma związek z wcześniejszym przejęciem ładunku kokainy wartego kilka milionów dolarów.

Twórcy zatroszczyli się także o szereg rozmaitych broni, a także gadżety policyjne (m.in. paralizator, skaner otoczenia oraz linka z hakiem, których można dowolnie używać w multiplayerze).

Oprawa graficzna korzysta z tego samego silnika, który używany był przy okazji poprzednich odsłon serii Battlefield (trzecia oraz czwarta część) - Frostbite 3. Jakość nie odbiega od tego, co mogliśmy zobaczyć przy okazji pełnoprawnych wydań Battlefielda.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea, Kaleder21,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Battlefield Hardline (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudossebogothic   @   11:29, 15.06.2014
Jakby ktoś nie wiedział jak powstał Battlefield Hardline:


Obrazek


Szczęśliwy
0 kudosfrycek88   @   17:45, 12.10.2014
Ja tam czekam na tą grę lubię policyjne klimaty. Mam nadzieję że będzie fajna odmiana od Call of Juarez: The Cartel
0 kudosSzymono111   @   14:21, 14.10.2014
Jak na moje, to zbyt duża intensywność wydawania nowych produktów, skończy się tym samym, co Call of Duty, który już powoli obumiera.
Oczywiście skorumpowane EA zorientuje się już, gdy będzie za późno.
Na temat samej gry się nie wypowiem, bo nie mnie oceniać gry robione taśmowo.
0 kudosLoczek3545   @   12:55, 07.02.2016
Fabularnie całkiem okej to wszystko wyglądało ale pod względem technicznym dawno w takie g**no nie grałem... Kompletne 0 logiki w tym w jaki sposób mogliśmy osiągnąć swój cel np. amunicja, spoko na pieszo kończy się, ale.. wsiadasz w samochód - nawet nie musisz przeładowywać WTF?! Jest w tej grze masa błędów które naprawdę psują radość z gry...
0 kudosdabi132   @   23:02, 20.10.2016
Gra ukończona na najtrudniejszym poziomie, zajęło mi to jakieś 11 godzin. Fabuła nawet fajna, gdyby nie ona nie ograłbym tytułu do końca. Wkurzające strzelanie z broni i w sumie jakieś słabe te pukawki w grze. W multi grałem chwile i totalnie nie moje klimaty.
Dodaj Odpowiedź