Unreal Tournament (1999) (PC) - okladka

Unreal Tournament (1999) (PC)

Premiera:
30 listopada 1999
Premiera PL:
27 marca 2000
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (8)Gram (0)Ukończone (5)Kupię (0)

Opis Unreal Tournament (1999) (PC)
DevMat @ 13:59 21.05.2014
"DevMat"

Śr. długość gry: 14h 33min

+ czaswięcej

Unreal Tournament (1999) to pierwsza odsłona popularnej strzelanki sieciowej stworzonej przez Epic Games i Digital Extremes. Po raz pierwszy opublikowana została w 1999 roku. W Polsce pojawiła się za pośrednictwem wydawnictwa LEM.

Produkcja zaprojektowana została jako arena FPS, w którym na mapach toczone są drużynowe mecze. Rozgrywka odbywa się w trybie multiplayer, jednak dzięki botom możliwa jest także zabawa w pojedynkę. Przeciwnicy sterowani przez SI wykorzystywani są również w potyczkach wieloosobowych, w sytuacji, gdzie którejś z drużyn brakuje zawodników. Posiadają one kilka poziomów trudności, a o jego stopniu decydują gracze lub też same dostosowują się do poziomu na starcie.

Autorzy zaprojektowali kilka trybów zabawy, aby ta nie stała się monotonna po kilku partiach. Wśród nich znalazły się Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, Domination, Last Man Standing i Assault. Naturalnie we wszystkich trybach dostępne są różnorakie mapy oraz bronie z których korzystamy.

Dzięki swojej popularności Unreal Tournament stał się produkcją e-sportową, w którą rozgrywane są turnieje zarówno na stopniu amatorskim, jak i profesjonalnym.

Screeny z Unreal Tournament (1999) (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?