The Wolf Among Us: Episode 3 -  A Crooked Mile (PC) - okladka

The Wolf Among Us: Episode 3 - A Crooked Mile (PC)

Premiera:
08 kwietnia 2014
Premiera PL:
08 kwietnia 2014
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (4)Kupię (0)

Opis The Wolf Among Us: Episode 3 - A Crooked Mile (PC)
Dirian @ 14:23 24.04.2014
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 1h 30min

+ czaswięcej

The Wolf Among Us to gra od studia Telltale Games oparta na komiksie Fables ze stajni DC Comics.

A Crooked Mile to trzeci odcinek przygód detektywa Bigby Wolfa. Bohater kontynuuje swoje śledztwo w sprawie tajemniczej serii morderstw, jaka nawiedziła dzielnicę Fabletown. Zadaniem gracza ponownie jest poszukiwanie wskazówek i przesłuchiwanie podejrzanych, a często także wywijanie się z licznych tarapatów, w jakie wpada detektyw.

Tytuł reprezentuje gatunek gier przygodowych, w których dokonywane wybory mają wpływ na dalszy przebieg zabawy. W The Wolf Among Us pojawiają się najsłynniejsze baśniowe postacie, których historie niekoniecznie należą do miłych i przykładnych. Twórcy wyciągnęli najmroczniejsze sekrety bohaterów.

Rozgrywka, jak na przygodówkę przystało, opiera się na eksploracji terenu i poszukiwaniu kolejnych poszlak, popychających fabułę do przodu. Niebagatelny wpływ na dalszą część opowiadanej w grze historii mają wybory moralne, zmuszające gracza do szybkiego i instynktownego reagowania na mające miejsce na ekranie wydarzenia.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?