9 Dragons (PC) - okladka

9 Dragons (PC)

Premiera:
29 maja 2007
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
MMO / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (20)Gram (25)Ukończone (2)Kupię (7)

Opis 9 Dragons (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

9 Dragons jest sieciową grą RPG (MMOcRPG), której akcja rozgrywa się w czasach starożytnych Chin, za czasów dynastii Ming. Całe państwo zostało podzielone pomiędzy zwolenników 9 klanów. Gracz rozpoczynając zabawę będzie musiał zdecydować do którego z nich chce dołączyć i w jego szeregach walczyć o dominację nad pozostałymi klanami.

Głównym atutem programu jest mnóstwo szybkich walk, które zostały oparte na filmach ze słynnym Bruce'm Lee. Należy się więc spodziewać ogromnej różnorodności ciosów, i zarazem widowiskowości. Autorzy mnóstwo czasu poświęcili na dopracowaniu animacji postaci, aby stały się idealnym odwzorowaniem autentycznych ciosów. W sumie do nauki będzie ponad 400 styli walki, podczas których gracz posłuży się około 500 rodzajami broni takich jak włócznie, miecze, sztylety itd. Dzięki nim z początkowego żółtodzioba zamienimy się w prawdziwego wojownika, dla którego nie jest straszny żaden przeciwnik!

9 Dragons zaoferuje graczom rozbudowaną fabułę oraz wiele zadań do wypełnienia. Wszystkie oczywiście będą związane z historią państwa, i pozwolą na dokładniejsze poznanie ukrytych tajemnic. Ilość zadań cały czas będzie ulegać wzrostowi, ponieważ producent zapewnił, iż co miesiąc powstawać będą nowe.

Gra oferować będzie w pełni trójwymiarową grafikę, bardzo rozbudowany świat oraz mnóstwo miejsc do zwiedzenia.


Wkład w encyklopedię mieli:   niedzwiedzpro,
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z 9 Dragons (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoswojdyr   @   10:47, 15.11.2009
NO ..................MORZE BYĆ
0 kudosTheProdigy   @   14:03, 09.01.2010
No ta gra różni się od pozostałych MMO. Gra jest warta polecenia i wcale nie trzeba posiadać mocnej maszyny. Gra ma jeden minus: na początku gry poziomy idą jak burza, a po 50 poziomie ma się chęć zacząć od nowa (ale nie polecam tego robić ^^) .
0 kudosarturex75   @   10:14, 17.04.2010
dobre może nie zadługo pograłem i szkoda bo chyba znowu będę w to gra polecam