Munin (PC) - okladka

Munin (PC)

Premiera:
10 czerwca 2014
Premiera PL:
10 czerwca 2014
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (13)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Munin (PC)
DevMat @ 15:14 10.03.2014

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Munin to produkcja platformowa od portugalskiego studia Gojira. Choć to pierwszy taki projekt tego dewelopera, to nad całością czuwali ludzie z Daedalic Entertainment, odpowiedzialni m.in. za serię Deponia.

Historia czerpie inspiracje z mitologi nordyckiej i przedstawia losy tytułowego Munina. Jest on posłańcem boga Odyna, który stracił swoje skrzydła i został przemieniony przez Lokiego w śmiertelną dziewczynę. Aby teraz powrócić do świata Asgard i ponownie spotkać się z Panem musi przemierzyć dziewięć światów Yggdrasil i po drodze zebrać utracone pióra.

Mechanika rozgrywki jest dość prosta, ale jednocześnie wymagająca. Na naszej drodze napotykamy sporo zagadek logicznych, których rozwiązanie pozwala iść dalej. Nie zabrakło oczywiście elementów platformowych, podczas których trzeba przeskakiwać z jednego miejsca na drugie, unikając przy tym wszelkich niebezpieczeństw. W sumie do przebycia czeka 77 zróżnicowanych poziomów.

Screeny z Munin (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?