Panzer Elite Action: Pola Chwały (PC) - okladka

Panzer Elite Action: Pola Chwały (PC)

Premiera:
07 kwietnia 2006
Premiera PL:
16 czerwca 2006
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Symulacja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (52)Gram (17)Ukończone (6)Kupię (1)

Opis Panzer Elite Action: Pola Chwały (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 11h 0min

+ czaswięcej

Panzer Elite Action: Pola Chwały jest grą, której akcja rozgrywa się w czasach Drugiej Wojny Światowej. Głównymi bohaterami są trzej żołnierze: Niemiec, Rosjanin oraz Amerykanin.

Jak sama nazwa wskazuje program skupia się na działaniach pancernych, a co za tym idzie podczas gry kierujemy różnymi rodzajami czołgów. Autorzy postarali się aby każda maszyna była odzwierciedleniem pojazdu historycznego. Otrzymujemy więc prawdziwe czołgi z czasów największego konfilktu zbrojnego w historii ludzkości.

W trakcie zabawy przemierzamy pełnie nieprzyjaciół tereny i likwidujemy napotkane czołgi, piechotę, działa stacjonarne oraz obiekty o znaczeniu strategicznym. Mapy są duże, a każda z nich posiada własny charakter oraz zestaw celi do wypełnienia.

Panzer Elite Action: Pola Chwały działa na silniku graficznym generującym w pełni trójwymiarowy, pełen szczegółów obraz. Generowany świat wsbogaca szereg najnowszych efektów specjalnych, a także klimatyczna muzyka i odgłosy wojny.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Panzer Elite Action: Pola Chwały (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosJackieR3   @   15:36, 03.05.2010
Początkowo gra mi się podobała,taka sobie nieskomplikowana czołgowa strzelanka.No ale twórcy chcieli ją za wszelką cenę urozmaicic i w kilku momentach trzeba czołgiem a ściślej czołgowym działem odpierac zmasowane ataki lotnicze.Nie wspomnę że to kretyńskie to jeszcze trudne bo tych samolotów trzeba zestrzelic sporo zanim np. zniszczą składy paliwa.Przy drugiej takiej misji się poddałem.
0 kudosVerTheGRand   @   13:26, 12.09.2010
Świetna gra w której nie tylko dysponujemy single player ale również multiplayer. Multiplayer to chyba najlepsza strona tej gry, oczywiście tak samo jak i drugiej części tej gry. Oceniłem na 8 ponieważ według mnie tylko single player nie jest do końca dopracowany, jak kolega wyżej uważam że niektóre misje są zbyt przesadzone co wymaga wprawy w granie w takie gry.