Age of Empires II HD (PC) - okladka

Age of Empires II HD (PC)

Premiera:
09 kwietnia 2013
Premiera PL:
09 kwietnia 2013
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (14)Gram (2)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Age of Empires II HD (PC)
Materdea @ 21:56 05.02.2014
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Age of Empires II HD to odświeżona wersja klasycznej strategii, która pierwotnie debiutowała w 1999 roku. Oprócz podstawowej wersji gry o podtytule The Age of the Kings, posiada również wydane rok później rozszerzenie - The Conquerors.

Za reedycję kultowej produkcji studia Ensemble odpowiadają twórcy m.in. Counter-Strike: Global Offensive, czyli Hidden Path Entertainment. Oprócz wyższych rozdzielczości dopasowanych do dzisiejszych monitorów, Age of Empires II HD odznacza się również wysokiej jakości teksturami, poprawionym trybem wieloosobowym oraz lepszym dźwiękiem.

Oprócz kosmetycznych zmian, produkcja nie różni się niczym od pierwowzoru z końcówki ubiegłego stulecia. Gracz wybiera jedną z 18 nacji (m.in. Wikingów, Japończyków, Bizantyjczyków, Mongołów, Azteków czy też Koreańczyków) i prowadzi ją do dominacji na dowolnej mapie. Możemy być hegemonem nie tylko poprzez sprawną ekonomię, ale także zmieść rywali za pomocą wojska i oręża. Naturalnie - zgodnie z duchem oryginału - wygrać możemy także poprzez wzniesienie i ochronę cudu świata.

Wszystkie budynki dla danego narodu różnią się nie tylko architekturą, ale również specyficznymi właściwościami. Dzięki temu zabawa jest urozmaicona i rzadko wkrada się monotonia. Potyczki sieciowe działają pod nadzorem Steama, więc o jakość i funkcjonalność tej usługi możemy być spokojni. Age of Empires II HD ponadto współpracuje także z Warsztatem Steam, co pozwala na łatwe udostępnianie swoich prac innym użytkownikom.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Age of Empires II HD (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?