LocoCycle (PC) - okladka

LocoCycle (PC)

Premiera:
14 lutego 2014
Premiera PL:
14 lutego 2014
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis LocoCycle (PC)
zvarownik @ 20:35 30.01.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 6h 0min

+ czaswięcej

LocoCycle to kolejna produkcja studia Twisted Pixel przeznaczona do usługi Xbox Live. Jej wydania podjęła się oczywiście firma Microsoft.

Tytuł opowiada o inteligentnym motorze, przypominającym ścigacze znane z filmu Tron. Nasz podopieczny nazywa się I.R.I.S., a jego głównym przeciwnikiem w grze jest S.P.I.K.E.. Oczywiście w obu przypadkach mówimy o motorach. Są one pod wieloma względami podobne, dysponują prawie identycznymi umiejętnościami, a różnicą jest przede wszystkim nastawienie. Tutaj nasi bohaterowie to całkowite przeciwieństwo.

Gameplay opiera się na jeździe i walce, gdyż I.R.I.S. potrafi nie tylko śmigać z prędkością bliską 300 km/h, ale także bić się w 40 różnych stylach i strzelać. Podczas zmagań towarzyszy nam mechanik Pablo, który jest dosłownie ciągnięty po ziemi przez I.R.I.S., podczas gdy ten wykonuje przeróżne skomplikowane ewolucje powietrzne i drogowe, starając się pokonać napotkanych przeciwników i dotrzeć do celu.

LocoCycle działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, generującym przyjemną dla oka oprawę wizualną. Jeździe towarzyszą liczne wybuchy, efektowne wyskoki oraz ciągle zmieniająca się stylistyka lokacji.

Gra przeznaczona jest wyłącznie dla jednego gracza. Twórcy nie przewidzieli rozgrywek wieloosobowych.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z LocoCycle (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?