Get Even (PC) - okladka

Get Even (PC)

Premiera:
23 czerwca 2017
Premiera PL:
23 czerwca 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (5)

Opis Get Even (PC)
B92 @ 14:28 08.01.2014
Bartłomiej "B92" Koczenasz
Mam na imię Bartek urodziłem się w 1992 roku, stąd mój nick B92. Chodzę do III klasy liceum ogólnokształcącego o profilu matematyczno-informatyczno-fizycznym. Interesuję się sportem, głównie piłką nożną (Chelsea Londyn) oraz grami i sprzętem komputerowym. Słucham rocka, punk i muzyki "z radia", ulubiony zespół to Linkin Park. Jeśli chodzi o filmy to oglądam wszystko co dobre, moim ulubionym filmem jest Gladiator. Wcześniej byłem redaktorem naczelnym portalu GameRAR.pl i redaktorem Tawerny Gier.

Śr. długość gry: 8h 23min

+ czaswięcej

Get Even to kolejna strzelanka w dorobku polskiego studia The Farm 51. Tytuł, w odróżnieniu od reszty produkcji tego typu, miesza w jedną całość tryby single i multiplayer.

Historia obserwowana jest z perspektywy dwóch walczących ze sobą bohaterów. Fabuła nie jest przedstawiana przez następujące po sobie scenki przerywnikowe, lecz przez eksplorację świata, w którym znajdują się rożne wskazówki i wyjaśnienia.

Jednym z ciekawszych elementów Get Even jest multiplayer, który ingeruje w tryb dla jednego gracza. W dowolnym momencie zabawy do rozgrywki może dołączyć inna osoba, która przejmuje kontrolę nad postacią sterowaną chwilę wcześniej przez SI. Wiąże się to z nieprzewidywalnością gry i większym wyzwaniem. Dodatkowo podczas walki wykorzystuje się smartfony, które przyczepia się do broni i wykorzystuje jako ekran, którym można monitorować pomieszczenie znajdujące się za ścianą (ruchoma lufa karabinu).

Produkcja charakteryzuje się fotorealistyczną oprawą graficzną, opartą na skanach rzeczywistych miejsc i postaci. W związku z tym, wszystko, co widzimy podczas rozgrywki, istnieje także w prawdziwym świecie.

Wymagania: Twórcy gry Get Even ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Get Even (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKrru   @   12:48, 31.01.2014
Ostatnia produkcja Farm 51, czyli Deadfall Adventures jest bardzo przeciętnym shooterkiem z oszczędną animacją i głupią SI. Pisałem już, że posiada toporne sterowanie? Get Even na pewno będzie grą ładniejszą, ale czy lepszą gameplayowo, zobaczymy.
0 kudosshuwar   @   07:35, 11.01.2017
Umknął moim oczom ten tytuł wcześniej, a lubię przyglądać się polskim produkcjom. Na gameplay'u widzę jednak bardzo nierówny poziom. Raz mamy zapierające dech w piersiach lokalizacje, by za moment widzieć nijakie pomieszczenia.

Dodaję do obserwowanych i zobaczymy co z tego wyjdzie.
0 kudosJackieR3   @   09:36, 11.01.2017
Pomysły u nich ciekawe.Necrovision do pewnego momentu mnie wciągnęło .Na pewno lepiej sie temu przyjrzeć niż produkcjom City Interaktive.
0 kudosVerdyct   @   04:06, 06.02.2017
Powiązanie strzelanki z eksploracją, cóż może być ciekawe. Fotorelia jest też bardziej interesująca niż urokliwa oprawa graficzna pozbawiona jednak grywalności, jak to ma miejsce w nadchodzącej produkcji City Interactive. Zresztą porównywanie twórczości tych dwóch zespołów jest jak porównywanie domku dla lalek z samochodzikiem Uśmiech . Mam nadzieję, że "The Farm 51" (notabene mam nadzieję, że żadna panienka nie zirytuje się za wrzucanie angielszczyzny), że "The Farm 51" zna się na rzeczy.