Hitman: Blood Money (PC) - okladka

Hitman: Blood Money (PC)

Premiera:
26 maja 2006
Premiera PL:
25 sierpnia 2006
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (565)Gram (229)Ukończone (214)Kupię (24)

Opis Hitman: Blood Money (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 31h 35min

+ czaswięcej

Hitman: Blood Money. Czy jesteś gotów na zabijanie? Hitman: Blood Money oznacza powrót najbardziej zabójczego mordercy i przedstawia motyw zabijania dla pieniędzy z zupełnie nowej perspektywy. Agent 47 znów wkracza na krwawą ścieżkę i tym razem zbiera opłaty w twardej walucie. To, w jaki sposób wyda pieniądze, wpłynie na jego kolejne zadania i arsenał, jaki będzie miał do dyspozycji. Dzięki nowej wersji doskonałego silnika graficznego firmy IO Interactive - Glacier - Blood Money jest najbardziej brutalną i realistyczną symulacją bezlitosnego zabójcy, jaka kiedykolwiek powstała.

W grze Hitman: Blood Money, agent 47 trafia w sam środek wojny pomiędzy dwiema agencjami, zlecającymi zabójstwa. Kiedy pracownicy jego własnej organizacji, ICA, giną w serii zamachów, wydaje się, że większa i bardziej potężna grupa wkracza na arenę. W pewnym momencie agent 47 traci łączność z ICA. Przeczuwając, że będzie kolejnym celem tajemniczych morderstw, wyrusza do Ameryki, gdzie postanawia kontynuować swoją krwawą karierę...

Cechy:
- System ‘Krwawej forsy’ - im ‘czystsza’ akcja, tym więcej pieniędzy otrzymasz za jej wykonanie.
- Przeznacz pieniądze na zatarcie śladów, modyfikację broni, specjalistyczny sprzęt i informacje wywiadowcze.
- Możliwość modyfikacji broni - zmień swoje narzędzia pracy na szereg sposobów - zmniejsz głośność działania, szybkostrzelność albo celność.
- Doskonała fabuła - kto pozbywa się agentów ICA i dlaczego?
- Nowy silnik graficzny - świat zabójcy nigdy nie był tak interaktywny i nie wyglądał tak dobrze!
- Nowe techniki gry - mylenie przeciwników, wypadki, ukrywanie ciał, ludzkie tarcze itp.
- Nowy system kontroli i prowadzenia kamery - agent 47 porusza się niezależnie od perspektywy widoku.
- Nowe animacje - agent 47 może się wspinać, ukrywać, wdrapywać na przedmioty i automatycznie pokonywać niskie przeszkody.
- Poprawiona sztuczna inteligencja - strażnicy podążają za śladami krwi, sprawdzają podejrzanie wyglądające przedmioty i legitymują przechodniów.
- Realistyczne zachowanie wrogich agentów i poprawiona interakcja z nimi.
- Ścieżka dźwiękowa, skomponowana przez zdobywcę nagrody BAFTA - kompozytora Jespera Kyda.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z narkotykami
Screeny z Hitman: Blood Money (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosHostelpl   @   16:22, 21.02.2013
No nie wiem ja tam się dobrze bawiłem masakrując wszystkich na mapie a potem czytając w gazecie o masowym mordercy który zmasakrował 80 ileś osób Diabelski pomysł .Chociaż fakt by wykorzystać pełnię możliwości tej gry trzeba pokombinować zabić można na mnóstwo sposobów ale pozorowanie wypadków daje masę radochy kiedy nasz plan wypala.
0 kudosIgI123   @   19:10, 21.02.2013
Zabawne było też to że w gazecie pisało ile razy dokładnie strzeliliśmy. Zwłaszcza po rozwałce, tekst ,,zabójca wystrzelił dokładnie 666 razy" cholernie mnie śmieszył. Ciekaw jestem kto to liczył.
0 kudosHostelpl   @   19:21, 21.02.2013
Cytat: IgI123
Zabawne było też to że w gazecie pisało ile razy dokładnie strzeliliśmy. Zwłaszcza po rozwałce, tekst ,,zabójca wystrzelił dokładnie 666 razy" cholernie mnie śmieszył. Ciekaw jestem kto to liczył.


Przy morderstwie na dużą skalę na pewno przysłali jakichś specjalistów żeby dokładnie ustalić przebieg zbrodni więc biedacy musieli zliczyć te wszystkie kule.
0 kudossebogothic   @   17:04, 31.08.2013
Poczytałem instrukcję, a raczej broszurkę i już nie mogę się doczekać kiedy zagram. Na razie zacząłem "dwójkę", która jest o klasę lepsza od C47. I o ile pierwsze trzy części przejdę raczej po jednym razie, tak przy Krwawej Forsie może zatrzymam się na dłużej. Mamy praktycznie nieograniczone możliwości, więc każde przechodzenie misji będzie wreszcie sprawiać frajdę, a jak guy napisał, że AI jest najbardziej tolerancyjna to tym lepiej.
0 kudosJacen22   @   11:03, 14.07.2014
Witam, mam problem bo chciałem zainstalować Krwawą Forsę lecz płyta jest zarysowana chciałem skopiować to wszystko na dysk, ale kopiowanie się wiesza, lecz trochę się skopiowało i włożyłem płytkę (na dysku był setup) i znalazłem brakujący plik. (data2 czy jakoś tak) i się zainstalowało ale brakuje pliku (hitmanbloodmoney.exe) i gra nie działa. Co teraz robić w takiej sytuacji?
0 kudosJackieR3   @   17:31, 14.07.2014
Do Cenegi,dystrybutora gry by trza napisać.
0 kudosGuilder   @   01:17, 15.07.2015
Świetna gra. Najlepszy Hitman jak na razie (tak naprawdę, to im dalej tym lepiej w przypadku tej serii, w Absolution nie grałem). Jedyne co, to wprowadziłbym możliwość dokładniejszego ustawiania poziomu trudności. W skradankach mam manię na punkcie częstych save'ów, nie lubię powtarzać zbyt wielu manewrów (zwłaszcza jak trzeba coś przeczekać). A przez to musiałem dosyć mocno obniżyć poziom trudności, żebym dał radę zagrać. A tak to sobie ustawiłbym dużą czujność strażników, przymus ucieczki ze swoim sprzętem i strojem (choć to sobie byłem w stanie sam narzucić), ale dużo save'ów.
Ostatnia "misja" też nie powaliła, ale całość na tyle jest dobra, że mogę IO to wybaczyć. ;)
0 kudosIgI123   @   02:59, 15.07.2015
Ostatnia misja może być dużo ciekawsza niż jest na pierwszy rzut oka. Wciśnij tylko kilka razy szybko klawisz W. Zakładając oczywiście że nie znałeś tego patentu.
0 kudosJacen22   @   07:42, 15.07.2015
Oj tak, koniec Krwawej Forsy jest genialny tak jak sama gra. A w Rozgrzeszenie koniecznie zagraj, może jest gorszy od Krwawej Forsy (według mnie) ale i tak daje masę radochy.
0 kudosGuilder   @   13:48, 15.07.2015
Cytat: IgI123
Ostatnia misja może być dużo ciekawsza niż jest na pierwszy rzut oka. Wciśnij tylko kilka razy szybko klawisz W. Zakładając oczywiście że nie znałeś tego patentu.
Jasne, że wiedziałem...
...że przeżyje. Chodziło mi raczej o to, że musi być rozwałka, nie da się zwiać z pogrzebu po cichu, na przykład podkładając bombę i cichaczem wyjść. Jakby nie było, to ma być skradanka.


W Absolution na pewno zagram. Już robię przymiarki, szukam okazji. O ile pierwsze dwie części nie wciągnęły mnie w to uniwersum (po skończeniu gry nie miałem ochoty na kontynuowanie historii), tak od Contracts już mam chętkę na wszystko co z Hitmanem związane.
0 kudosIgI123   @   14:10, 15.07.2015
Aha, o to Ci chodziło. No masz rację, mogliby ją lepiej wymyślić, ale w sumie każdym Hitmanie ostatnia misje sprowadzają się do strzelania.
0 kudosGuilder   @   14:25, 15.07.2015
Celna uwaga, faktycznie każda ostatnia misja w czterech pierwszych odsłonach jest taka. Niemniej jednak w Silent Assassin i Contracts dawało radę przejść tę ostatnią misję skradankowo (w SA przynajmniej do pewnego momentu). Niby w opisie tej gry jest napisane, że można ją przejść bez oddania pojedynczego strzału, ale to chyba naciągnięta informacja pod niekanoniczne zakończenie.
0 kudosIgI123   @   15:14, 15.07.2015
Cytat: Guilder
że można ją przejść bez oddania pojedynczego strzału, ale to chyba naciągnięta informacja pod niekanoniczne zakończenie.
Heh, od razu sobie o tym filmie przypomniałem. Mistrzostwo świata.
0 kudosGuilder   @   15:32, 15.07.2015
Miałem mniej więcej taką reakcję oglądając. Ale kto by wpadł na ten glitch u faceta na wózku? Szczęśliwy
0 kudosIgI123   @   21:41, 15.07.2015
Gracz potrafi!
W sumie ten film mi na strasznie zniszczył moje mniemanie o Krwawej Forsie. Sztuczna inteligencja na poziomie jakiejś crapowatej gierki za dziesięć złotych.
Dodaj Odpowiedź