X Rebirth (PC) - okladka

X Rebirth (PC)

Premiera:
15 listopada 2013
Premiera PL:
15 listopada 2013
Platformy:
Gatunek:
Symulacja / Ekonomiczna
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis X Rebirth (PC)
Ager @ 18:27 17.11.2013
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

X Rebirth to kolejna odsłona popularnej serii symulatorów kosmicznych od studia Egosoft. Gra nie jest jednak typowym sequelem, a swego rodzaju restartem cyklu dochowującym co prawda wierności korzeniom , ale i zmienionym na tyle, by był w stanie zainteresować nowych graczy.

Produkcja oferuje ogromny, nieliniowy i szczegółowy wszechświat do zwiedzania. Wzorem poprzednich części gracz ma możliwość nie tylko toczenia kosmicznych walk, lecz również handlowania surowcami. Te pierwsze, z początku będące jedynie małymi potyczkami pojedynczych okrętów, z czasem przeobrażą się w starcia nawet całych flot na wielką skalę.

Najnowszy tytuł Egosoftu pozwala wybierać między pracą dla wojska i policji, byciem kupcem, a nawet wyjętym spod prawa piratem. Tylko od gracza zależy jaką drogę obierze. Jest co robić zważywszy, że czekają na nas setki misji, między którymi ulepszymy nasz statek, zatrudnimy kolejnych członków załogi, czy po prostu polecimy w nieznane.

X Rebirth w stosunku do poprzedniczek dostał uproszczony, ale co ważne, nie uszczuplony interfejs. Nowością w serii jest także silniejsze skoncentrowanie się na fabule, tym razem opowiadającej losy niejakiego Rena. Samo uniwersum przeżyło natomiast wybuch potężnej Supernowej, która doprowadziła do strat na gigantyczną skalę. Po wielu latach pojawiły się nowe miasta oraz galaktyczne autostrady, dlatego nawet najwięksi entuzjaści serii X będą tu mieli co odkrywać.

PEGI: Od 12 latZawiera mocny język
Screeny z X Rebirth (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?