D.1.R.T (PC) - okladka

D.1.R.T (PC)

Premiera:
08 listopada 2006
Premiera PL:
08 listopada 2006
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (6)Gram (2)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis D.1.R.T (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

D.1.R.T jest grą akcji z elementami przygodowymi oraz RPG. Głównymi bohaterami jest grupa przyjaciół, która postanawia wybrać się na wycieczkę do Nevady. Niestety w miejscu do którego podążają rząd Stanów Zjednoczonych przeprowadza eksperymenty mające na celu wychodowanie ogromnych owadów. Mutanty w późniejszym terminie miały zostać wykorzystane do walki w czasie wojny. Zabawa w Boga jak zawsze kończy się katastrofą a po miastach zaczynają latać ogromne insekty.

Akcja gry rozpoczyna się w więzieniu w którym budzi się jedna z bohaterek programu. Młoda dziewczyna musi teraz uciec z paki i spróbować znaleźć swoich przyjaciół, którzy zaginęli w opanowanej przez mutanty strefie. Niestety akcja ratunkowa jest utrudniona z powodu żołnierzy mających rozkaz zabicia wszelkich świadków, oraz postępującej mutacji naszej bohaterki. Została ona bowiem zarażona wirusem "Triton-76".

Podczas wędrowania przygotowanymi przez autorów poziomami, nasza bohaterka zdobywać będzie nowe umiejętności. Jak w każdej grze RPG zaczniemy dość słabą osóbką, która w ostatnich etapach będzie prawdziwą maszyną do zabijania. Do dyspozycji gracza oddane zostaną różnego kalibru giwery, które pozwolą na skuteczną obronę przed gigantycznymi mrówkami, muchami oraz innymi paskudami szukającymi świeżego mięsa.

Program został podzielony na kilka etapów, lecz nie będą one ze sobą połączone w sposób znany z klasycznych strzelanek. Bohaterka będzie wędrować po mapach i zbierać zadania od napotkanych osób. Wypełniać je i otrzymywać gratyfikacje, system ten bardzo przypomina gry przygodowe lub RPG. Gracz otrzyma więc sporą dowolność w podejmowaniu decyzji i wybieraniu drogi progresji.

D.1.R.T działa na nowoczesnym silniku graficznym, który generuje przejrzysty, pełen detali obraz. W trakcie zabawy towarzyszyć będą nam również dźwiękowe efekty specjalne oraz dynamiczna muzyka.


Wkład w encyklopedię mieli:   jambamamba,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z D.1.R.T (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?