Wildlife Park 2: Świat Zwierząt (PC) - okladka

Wildlife Park 2: Świat Zwierząt (PC)

Premiera:
12 maja 2006
Premiera PL:
23 listopada 2007
Platformy:
Gatunek:
Ekonomiczna / Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (22)Gram (24)Ukończone (0)Kupię (10)

Opis Wildlife Park 2: Świat Zwierząt (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Wildlife Park 2 jest kontynuacją ekonomicznej strategii w której głównym celem gracza było rozbudowanie i utrzymaniu ogrodu zoologicznego. Podobnie jak w pierwowzorze tak i w drugiej części startuejmy z pewną ilością funduszy i rozpoczynamy zabawę w właściciela. Tym razem wszystkiego będzie więcej i bardziej rozbudowane, aby zapewnić dodatkowe godziny wspaniałej zabawy.

Program dzięki ogromnemu rozbudowaniu pozwala nam poczuć jak ciężko jest prowadzić ogród zoologiczny. Na początku wszystkie jest banalnie proste - przygotowujemy klatki dla zwierzaków i sprowadzamy do nich rezydentów. Lecz dodatkowo musimy również zająć się ich posiłkami, programem artystycznym, odpowiednim rozmieszczeniem, marketingiem, reklamą o wszystkim co potrzebne jest aby nasz biznes kwitnął.

Wildlife Park 2 to ponad 50 realistycznie zachowujących się zwierząt, które głodnieją, nudzą się, płodzą potomstwo, starzeją się i następnie umierają. Aby zadbać o ich byt otrzymujemy więcej niż 50 różnorakich budowli oraz możliwość opracowywania wymarłych już gatunków roślin i zwierzaków. Nasz park dzięki wesołym i różnorodnym stworzeniom stanie się bardzo często odwiedzanym miejscem, a co za tym idzie zarobimy na nim niezłe pieniądze.

Gra charakteryzuje się bardzo kolorową i przejrzystą grafiką 3D oraz przyjemną ścieżką dźwiękową.

Screeny z Wildlife Park 2: Świat Zwierząt (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?