Kerbal Space Program (PC) - okladka

Kerbal Space Program (PC)

Premiera:
27 kwietnia 2015
Premiera PL:
27 kwietnia 2015
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (10)Gram (6)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Kerbal Space Program (PC)
IgI123 @ 18:14 11.11.2013
Igor "IgI123"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Kerbal Space Program to symulator lotów kosmicznych stworzony przez studio Squad. Jego bohaterami są sympatyczne ludki - tytułowe Kerbale. Naszym zadaniem jest stopniowe podbijanie kosmosu, wylatując z planety Kerbin, która jest podobna do Ziemi. Następnie stawiamy kroki na naturalnych satelitach macierzystego świata - Munie oraz Minmusie, by później podbijać kolejne planety systemu planetarnego Kerbol, których jest łącznie 7.

Nim jednak to zrobimy, będziemy musieli stworzyć nasz pojazd kosmiczny. Na początku mamy dostęp tylko do kilku podstawowych elementów, ale za kolejne podróże w kosmos, wysyłanie raportów z lotu, a także zbieranie próbek z innych ciał niebieskich, zdobywa się punkty doświadczenia, nazwane punktami nauki. Dzięki nim coraz bardziej się rozwijamy, odblokowując nowe wersje modułów jak silniki atomowe, większe zbiorniki na paliwo, mocniejsze boostery do rakiet czy skrzydła zmniejszające opór powietrza. Otwiera to nam drogę do coraz dłuższych i skomplikowanych podróży kosmicznych.

Mimo iż gra utrzymana jest w humorystycznej stylistyce, jest to poważny symulator. Przy planowaniu lotu trzeba brać pod uwagę ciężar naszej maszyny, grawitację czy opór powietrza. Gdy już znajdziemy się w kosmosie, musimy dokładnie planować manewry, które pozwolą nam dolecieć do celu. Konieczne jest również oszczędzenie paliwa, by powrócić na Kerbin.

Screeny z Kerbal Space Program (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmiszczu8989   @   09:53, 31.08.2015
Zadna inna gierka mnie tak nie wciagnela, jak Kerbale Uśmiech Polecem bardzo goraco! Uśmiech