Yaiba: Ninja Gaiden Z (PC) - okladka

Yaiba: Ninja Gaiden Z (PC)

Premiera:
21 marca 2014
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (2)Kupię (3)

Opis Yaiba: Ninja Gaiden Z (PC)
DevMat @ 09:06 11.10.2013

Śr. długość gry: 7h 0min

+ czaswięcej

Yaiba jest pierwszym poważnym projektem studia comcpet, złożonego przez Kejiego Inafune. W przypadku tego ostatniego nie można mówić o braku doświadczenia w branży, bowiem przez kilka lat był pracownikiem Capcomu. Na dodatek produkcja powstała przy współpracy z dwoma innymi studiami - Spark Unlimited (Lost Planet 3) i Team Ninja (serie Dead or Alive i Ninja Gaiden).

Głównym bohaterem tytułu jest znany z poprzednich części Ryu Hayabusa. Podczas swojej przygody zezłościł on tytułowego Yaiba, legendarnego ninja, który wyruszył w pościg za graczem. Ten musi przedzierać się przez kolejne hordy nieumarłych, innych ninja i robotów, które są nawet wskrzeszonymi odpowiednikami już wcześniej wykończonych przeciwników.

Całość utrzymana jest w mrocznej, komiksowej oprawie. Brutalność jest tu na porządku dziennym, co minutę wylewa się z wrogów kilka litrów krwi.


Wkład w encyklopedię mieli:   Krru, roxa175,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Yaiba: Ninja Gaiden Z (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosPabloMG   @   13:00, 25.03.2014
Yaiba: Ninja Gaiden Z za mocno wykręcona jak dla mnie, główny bohater cyborg walczący z zombie. Zamiast Yaiba: Ninja Gaiden Z Tecmo powinno wydać Ninja Gaiden Sigma 1 i 2 na Pc reedycje hd na pewno by się sprzedały, nie liczył bym na duże zainteresowanie Yaiba Dumny