Child of Light (PC) - okladka

Child of Light (PC)

Premiera:
30 kwietnia 2014
Premiera PL:
30 kwietnia 2014
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (35)Gram (1)Ukończone (4)Kupię (4)

Opis Child of Light (PC)
DevMat @ 11:15 11.09.2013

Śr. długość gry: 9h 3min

+ czaswięcej

Child of Light to produkcja łącząca w sobie elementy platformówki, gry przygodowej oraz jRPG. Za jej przygotowanie odpowiada odział Ubisoft Montreal.

Gracz wciela się w rolę Aurory - księżniczki, która uwięziona we śnie musi odnaleźć drogę do domu. To jednak nie jedyne zadanie jakie na nią czeka, gdyż jej misją jest także uwolnić słońce, księżyc i gwiazdy, porwane przez Królową Nocy. Podczas całej przygody księżniczce towarzyszy niebieska kulka, pomagające jej rozprawiać się z przeciwnikami.

Zabawa w głównej mierze polega na przechodzeniu przez kolejne lokacje i walce z przeciwnikami. Część w której się poruszamy, przypomina typową platformówkę. Skaczemy z jednego miejsca w drugie oraz dużo chodzimy, głównie w prawo. Walka natomiast nacechowana jest elementami gatunku jRPG, gdyż całość rozgrywa się w systemie turowym. W starciach może uczestniczyć zarówno Aurora, jak i jej towarzysz Igniculus.

Całość napędza silnik UbiArt Framework, zastosowany wcześniej m.in w Rayman Origins czy Rayman Legends. Sama oprawa wizualna utrzymana jest w typowo baśniowych klimatach.


Wkład w encyklopedię mieli:   Krru, Materdea,
PEGI: Od 7 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Child of Light (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?