Broken Sword 5: Klątwa Węża (PC) - okladka

Broken Sword 5: Klątwa Węża (PC)

Premiera:
04 grudnia 2013
Premiera PL:
26 września 2014
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (16)Gram (0)Ukończone (5)Kupię (1)

Opis Broken Sword 5: Klątwa Węża (PC)
zvarownik @ 08:06 22.08.2013
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 7h 19min

+ czaswięcej

Broken Sword 5: Klątwa Węża to kolejna odsłona popularnej serii gier przygodowych wyprodukowanych przez studio Revolution Software. Część pieniędzy na produkcję zebrano na serwisie Kickstarter.

Historia opowiada o prawniku George'u Stobbarcie i dziennikarce Nico Collard, którzy trafili na ślad morderczego spisku w rozdartej wojną Europie. Dość szybko okazuje się, że losy wielu ludzi zależą od rozwikłania tej zagadki. Kiedy pewnego słonecznego dnia, do paryskiej galerii sztuki wpada zamaskowany złodziej, kradnąc cenny obraz i zabijając właściciela, George i Nico wiedzieli, że jest to coś głębszego niż zwykły rabunek połączony z morderstwem.

Rozgrywka w nowym Broken Swordzie opiera się na standardowych rozwiązaniach znanych z gatunku point & click, czyli wskaż i kliknij. Należy więc posługiwać się znalezionymi przedmiotami, w celu rozwiązywania napotkanych zagadek, dokładnie rozglądać się w nowym środowisku i szukać poszlak. Naturalnie nie omieszkać porozmawiać ze spotkanymi postaciami.

Broken Sword 5: Klątwa Węża zostało stworzone w technice 2D. W pracach nad oprawą graficzną uczestniczyli artyści m.in. z firm Disney, Aardman, Universal. Pozwoliło to stworzyć statyczne, ręcznie rysowane tła, z bogatą paletą kolorów w najróżniejszych odcieniach.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Broken Sword 5: Klątwa Węża (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?