The Last Door (PC) - okladka

The Last Door (PC)

Premiera:
11 marca 2013
Premiera PL:
11 marca 2013
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Last Door (PC)
zvarownik @ 11:44 08.07.2013
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Last Door to niezależna gra przygodowa free-to-play, która częściowo została sfinansowana na serwisie Kickstarter. Za jej produkcję odpowiedzialne jest hiszpańskie studio The Game Kitchen.

Tytuł podzielony został na epizody, z których pierwszy udostępniono w marcu 2013 roku. Pozostałe odcinki ukazywały się dla wszystkich zainteresowanych począwszy od maja 2013 roku.

The Last Door to oldskulowa przygodówka utrzymana w klimatach horroru. Akcja obserwowana jest w dwóch wymiarach, a cała oprawa graficzna została stworzona w klasycznym, rozpikselowanym stylu. Rzuceni jesteśmy w realia wiktoriańskiej Anglii, gdzieś pod koniec XIX wieku. Bliski przyjaciel wysłał do nas ostatni list przed własną śmiercią - naszym zadaniem jest odnalezienie jegomościa i rozwiązanie zagadki tajemniczego "oka".

Rozgrywka polega na przemierzaniu mrocznych pomieszczeń i rozwiązywaniu licznych łamigłówek. Produkcja hiszpańskiego studia cieszy oko nie tylko przepięknie - jak na pixele wielkości ziaren grochu - zaprojektowanymi lokacjami, utrzymanych w odpowiednim dla tamtego okresu stylu, ale również sugestywnym i mrocznym klimatem horroru. Paranormalne wątki zręcznie mieszają się z teraźniejszymi wydarzeniami, dzięki czemu po pewnym czasie ciężko nam jest stwierdzić, co tak naprawdę jest fikcją, a co rzeczywistością.

The Last Door odpalamy przez przeglądarkę internetową zaprojektowaną w języku HTML 5.0.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea,
Screeny z The Last Door (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?