Trials Fusion (PC) - okladka

Trials Fusion (PC)

Premiera:
24 kwietnia 2014
Premiera PL:
24 kwietnia 2014
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (16)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Trials Fusion (PC)
zvarownik @ 22:13 11.06.2013
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Trials Fusion to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych od studia RedLynx. Tytuł ten, w odróżnieniu od poprzednich części, od samego początku dostępny był na kilku platformach sprzętowych, a nie tylko konsolach Microsoftu.

Zasady zabawy pozostały niezmienne, czyli znowu, jeżdżąc na motocyklach, trzeba pokonywać karkołomne trasy w jak najkrótszym czasie, zaliczając przy okazji jak najmniej wypadków. Poprzednie części osadzone były w czasach teraźniejszych, natomiast Fusion przenosi chętnych w przyszłość, do wielkich metropolii. Trasy są oczywiście zróżnicowane i pełne niebezpieczeństw. Przed przystąpieniem do pojedynków możemy też wybrać jeden z motocykli, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak na projekt dedykowany konsolom PlayStation 4 i Xbox One, Trials Fusion oferuje zaawansowaną oprawę wizualną oraz niezwykle rozbudowany model fizyki. Dzięki temu motocykle oraz poszczególne trasy prezentują bardzo wysoki poziom i zachowują się zgodnie z prawami rządzącymi naturą.

Tytuł może wymieniać niektóre dane z edycją dedykowaną urządzeniom mobilnym - Trials Frontier.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Trials Fusion (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?