Rise of Immortals: Battle for Graxia (PC) - okladka

Rise of Immortals: Battle for Graxia (PC)

Premiera:
01 maja 2013
Premiera PL:
01 maja 2013
Platformy:
Gatunek:
MMO / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Rise of Immortals: Battle for Graxia (PC)
DevMat @ 17:19 02.05.2013

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Rise of Immortals: Battle for Graxia to produkcja typu MOBA, stworzona przez studio Petroglyph. Gra korzysta z systemu free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami.

Przez tysiąclecia Graxia była strzeżona przez mające ogromną moc kryształy. Zapewniały one ład w przyrodzie i szczęście mieszkańców kontynentu. Jednak pewnego dnia kryształy te zaczęły gasnąć. Początkowo przejawiało się to niegroźnie, zniszczeniem kilku pól uprawnych, czy znalezieniem paru martwych zwierząt. Jednak z biegiem czasu odchylenia stawały się bardziej niebezpieczne i przerażające w skutkach. Trzęsienie ziemi spowodowało śmierć setek mieszkańców i podzielenie kontynentu na dwie części. Jedynym wyjściem jest toczenie bitew przez Nieśmiertelnych z obu nowo powstałych kontynentów.

Mechanika rozgrywki nie odbiega od pozostałych przedstawicieli gatunku. Naprzeciw siebie stają dwie pięcioosobowe drużyny, a zadaniem każdej z nich jest pokonanie przeciwnika. Gracz obejmuje kontrolę nad jedną postacią i przy pomocy myszki wydaje jej polecenia, oraz korzysta z różnych umiejętności. Dodatkowo każda stoczona bitwa sprawia, że nasz heros staje się silniejszy dzięki zdobytemu doświadczeniu.

Twórcy przygotowali 25 bohaterów do wyboru. Każdy z nich dysponuje odmiennymi umiejętnościami, a jego rola sprowadza się do czegoś innego. W sumie mamy podział na Tanków, Supportów, Melee, Rabged, Assassin, Caster, oraz Disabler.


Wkład w encyklopedię mieli:   LordVetinari,
Screeny z Rise of Immortals: Battle for Graxia (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?