Dungeon Defenders II (PC) - okladka

Dungeon Defenders II (PC)

Premiera:
2016
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (2)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Dungeon Defenders II (PC)
zvarownik @ 09:35 19.03.2013
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 2h 54min

+ czaswięcej

Dungeon Defenders II to kontynuacja popularnej gry łączącej w sobie elementy akcji, tower defence oraz MOBA od studia Trendy Entertainment.

Historia nadal rozgrywa się w świecie Etheria, na który napada armia zwana The Old Ones. Gracz wyrusza więc w podróż celem której jest powstrzymanie najeźdźców przed zniszczeniem Eternia Crystals. Można tego dokonać w pojedynkę bądź też w czteroosobowym trybie współpracy (zarówno przez sieć jak i na podzielonym ekranie). Każdy z graczy ma możliwość wyboru jednego z dostępnych bohaterów. Herosi posiadają specjalne umiejętności oraz możliwość stawiania wieżyczek obronnych. Wśród protagonistów znalazł się wojownik, będący pierwszą linią oporu, posiada on umiejętność ściągania na siebie uwagi przeciwników oraz redukowania otrzymanych obrażeń. Łowca, walcząc na odległość, zadaje duże obrażenia od strzał zarówno pojedynczym przeciwnikom jak i grupie wrogów. Mag, podobnie jak hunter, tyle że korzysta z magii. Monk natomiast służy jako wsparcie. Pomaga swoim towarzyszom lecząc ich bądź czasowo zwiększając zadawane przez nich obrażenia. Ponadto posiada kilka umiejętności bojowych, pozwalających odpychać od siebie przeciwników.

Rozgrywka polega na odpieraniu kolejnych fal przeciwników, a w przerwie na zbieraniu pozostawione przez nich przedmiotów. Wśród dropów znajdują się zarówno elementy ekwipunku, jak i broń. Wraz z postępem zabawy przedmioty te są coraz lepsze, pozwalają tym samym na zadawanie dużo większych obrażeń przeciwnikom. Ponadto co jakiś czas awansujemy na kolejny poziom doświadczenia i zyskujemy nową umiejętność. Twórcy zdecydowali się także na wprowadzenia zwierzaków pomagających w starciach. Po świecie gry biega masa różnego rodzaju stworków, które po złapaniu stają się naszymi towarzyszami. Początkowo w miarę niegroźnymi, jednak z każdą kolejną walką sieją większe spustoszenie.

Dungeon Defenders II oferuje również tryb zabawy typu MOBA. Na przeciw siebie stają tam dwie pięcioosobowe drużyny, a ich zadaniem jest obrona własnych wieżyczek, a w między czasie niszczenie przeciwnika. Co ciekawe bohaterowie są wspólni dla obu trybów, dzięki czemu nie trzeba na nowo levelować i ubierać postaci. 

Oprawa graficzna utrzymana jest w duchu "jedynki" i cechuje się kolorowym, kreskówkowym stylem.

Gra dostępna w cyfrowej dystrybucji. Dungeon Defenders II oparto na modelu biznesowym free-to-play. Pojawiły się mikropłatności, jednak nie wpływają one na rozgrywkę, mają jedynie charakter kosmetyczny.

Produkcja pojawiła się w Steam Early Access 05 grudnia 2014 roku

Wymagania: Twórcy gry Dungeon Defenders II ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Dungeon Defenders II (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTomek87ful   @   22:30, 04.05.2019
Dlaczego niema info że gra jest dostępna również na XBOXONE?
0 kudosfebra1976   @   00:50, 05.05.2019
Widzisz masz okazję się wykazać, daj poprawkę i woilà.