War Thunder (PC) - okladka

War Thunder (PC)

Premiera:
brak danych
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Symulacja / MMO
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (102)Gram (22)Ukończone (1)Kupię (6)

Opis War Thunder (PC)
IgI123 @ 20:00 13.02.2013
Igor "IgI123"

Śr. długość gry: 5h 0min

+ czaswięcej

War Thunder jest grą sieciową przypominającą dzieła firmy Wargaming.net (World of Tanks, World of Warplanes, itd.). Jednak tutaj gracze nie są skazani na toczenie bojów wyłącznie w czołgach bądź samolotach, lecz mogą sobie wybrać czy zmagać się chcą z wrogiem na lądzie, wodzie albo powietrzu.

Garaż dostępnych maszyn oferuje różne pojazdy, w tym: myśliwce, bombowce i szturmowce. Pochodzą one od pięciu nacji: Brytyjczyków, Amerykanów, Japończyków, Rosjan oraz Niemców. Dostępne są trzy poziomy trudności, które umożliwiają dostosowanie gry do własnych potrzeb. Mamy więc styl arcadowy, realistyczny oraz symulator.

Screeny z War Thunder (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosSpecial_Scout   @   12:50, 17.02.2013
Gra cud, miód, malina. Samolotami miażdży WoWp. Możliwości ma potężne, jeżeli czołgi będą na podobnym poziomie to WoT zdobędzie poważnego konkurenta, na to też liczę.
Na wysokopoziomowych samolotach ciężko grać bez konta premium, ponieważ kiedy skończą się darmowe naprawy albo płacimy, albo czekamy jakiś okres czasu, lecz nie ma co się martwić bo ekonomia wciąż jest w budowie. Już jest kilka trybów gry, różnorakie mapy. Dostępne są też czteroosobowe plutony. Grafika i muzyka są na wysokim poziomie, sama grywalność w moim mniemaniu też. Jest kilka klas samolotów w kilku nacjach przez co można znaleźć coś dla siebie. Niestety na razie jest mało graczy. Podobnie jak WoT, załoga jest bardzo ważna. Samoloty można malować za darmo, jeśli chcemy więcej malunków to trzeba zapłacić Złotymi Orłami ( za realną kasę ), podobnie jest z kolejnymi miejscami w garażu. Najciekawsze jest to, że kiedy zostaniemy zestrzeleni wybieramy kolejną maszynę, jaką chcemy wylecieć, tak więc różni się to trochę od systemu w WoT i WoWp. Co tu pisać, trzeba samemu się przekonać i przeżyć pierwsze kilka śmiecio-poziomów, aby zdobyć konkretne maszyny.
Grę polecam z czystym sumieniem.
0 kudosPijany82   @   13:44, 24.09.2015
Kolega dawno temu pisał komentarz,a jak teraz z grą? Masakra! Model udzkodzeń czołgów straszny,cyrk w grze z penetracjami i uszkodzeniami,większe RNG niż w WOT. Samoloty jeszcze ujdą,chociaż wprowadzono teraz tak zepsuty BR że 80% ludzi narzeka i wyśmiewa grę,z super gry zrobiła się tragedia niegrywalna z losowaniem ,może cię zabije ,może nie,gra żyje własnym życiem,nie ma jakiejś mechaniki stałej tylko jak się uda,raz tak a raz tak.TRAGEDIA!

Tutaj mniej więcej jaka jest losowość.
https://www.youtu(...)I5X9Br1Q
0 kudoslukasrada   @   21:20, 20.10.2015
Od jakiegoś czasu kilka razy spotkałem się z "bugiem" - jeśli można tak powiedzieć - zobaczcie na zdj. Miał ktoś też taki wypadek z... powietrzem Zdziwiony Pytanie