Gloria Victis (PC) - okladka

Gloria Victis (PC)

Premiera:
brak danych
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
MMO / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Gloria Victis (PC)
DevMat @ 16:42 31.01.2013

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Gloria Victris znana pierwotnie jako Ether Fields, to gra z gatunku darmowych MMORPG, stworzona przez niezależne, polskie studio Black Eye Games. Produkcja jest alternatywą dla masy koreańskich tytułów z tego gatunku.

Akcja została osadzona w świecie mocno wzorowanym na średniowieczu. Nie zobaczymy tutaj żadnych kolorowych upiększeń, jedynie szarą rzeczywistość Wieków Średnich. Sama fabuła przedstawia losy zniszczonego świata, nawiedzonego przez serię tajemniczych zdarzeń. Chociaż od tamtych wydarzeń minęło już trochę czasu, to ludność nadal nie może czuć się bezpiecznie, bowiem pierwsi i najpotężniejsi stworzyciele świata toczą wojny między sobą, a gracz wkracza w sam środek walki.

Mechanika rozgrywki to typowy przedstawiciel gry sieciowej. Pierwsze co musimy zrobić to stworzyć postać. Co ciekawe nie wybieramy klasy, a jedynie rasę. Dopiero podczas dalszej zabawy rozdamy punktu doświadczenia według własnego uznania. Ras mamy cztery: Etherczycy, Askowie, Ludy Północy oraz Nuncjanie.

Walka opiera się na systemie non-target. Oznacza to, że w przeciwieństwie do sporej liczby innych MMO, podczas wyprowadzania ataku musimy mieć namierzonego przeciwnika. Wymaga to sporej zręczności i trzeba być skoncentrowanym, bowiem łatwo jest spudłować. Kolejną ważną sprawą są zadania do wykonania, za które dostajemy odpowiednie wynagrodzenie, w postaci zarówno złota jak i punktów doświadczenia. Ponadto każde z nich przedstawia jakąś historię i jest wielowątkowe.

Do naszej dyspozycji oddano sporo rodzajów broni z epoki średniowiecza. W naszych rękach możemy dzierżyć zarówno miecze, topory a nawet kiścień. Z uwagi na poważne podejście do odwzorowywanego świata, w grze występuje bardzo mało magii. A nauczenie się jej wymaga poświęcenia dużej ilości czasu.

Screeny z Gloria Victis (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosgambler34   @   22:14, 10.10.2019
Wracam właśnie z pracy. Kupuję wczesny dostęp i zobaczymy jak to faktycznie wygląda 😉