Hellgate: London (PC) - okladka

Hellgate: London (PC)

Premiera:
30 października 2007
Premiera PL:
02 listopada 2007
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Polski napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (89)Gram (47)Ukończone (13)Kupię (8)

Opis Hellgate: London (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 24h 0min

+ czaswięcej

Niegdyś wspaniałe miasto legło w ruinach. Hordy demonów stąpają po ziemi, a nieopisana zagłada, która spotkała stolicę Anglii, teraz zagraża całemu światu...

Według legendy, kiedy kruki opuszczą Londyńską Tower, upadnie Imperium Brytyjskie. Podczas gdy ludzkość uzależniła się od nauki, wierząc jedynie w to, co można nazwać lub stworzyć, starodawna wiedza i rytuały straciły na znaczeniu. Przepowiednie stanowiące ostrzeżenia dla wielu pokoleń, zaczęto uważać za relikt przeszłości i ignoranckie przesądy. Pewnie właśnie dlatego, gdy pojawiły się pierwsze zwiastuny nadchodzącego zła, niewielu zwróciło na nie uwagę, a jeszcze mniej osób dało im wiarę.

Kiedy wreszcie pojawiły się demony, opór był zaskakująco niewielki.

Wylęgające się z Piekielnej Bramy bestie szybko poradziły sobie z obroną. Nawet broń nuklearna i biologiczna, użyte przez parę zdesperowanych państw, jedynie spowolniły nieuchronną apokalipsę. Wróg nie posiadał bowiem żadnej siedziby, którą można było zbombardować, żadnych dostaw, które można było odciąć i żadnych liderów, których można było zlikwidować. Tradycyjna taktyka wojenna nie miała po prostu żadnego zastosowania.

Jedynie ci, którzy praktykowali święte, starożytne i magiczne nauki, mogli zmierzyć się z mrocznymi siłami, korzystając z broni i czarów stworzonych jeszcze przez swoich praprzodków. Liderzy wielkich armii nie byli w stanie zrozumieć, ani zaakceptować stosowanych przez nich praktyk. Mistyczny ruch oporu szybko zwrócił uwagę potężnych stworzeń, wydawałoby się, całkowicie odpornych na znane ludziom bronie. Wkrótce, ci którzy posiedli wiedzę o tym jak walczyć z demonami, zamiast próbować zepchnąć stworzenia z powrotem do piekła, zdecydowali się ocalić jak najwięcej ludzkich istnień. Uciekli do względnie bezpiecznego londyńskiego metra, bastionu, którego budowę rozpoczęli dekady temu.

Miasto leży w ruinach, lecz jego duch nie umarł. Na ulicach pełno gruzu, a wnętrza opustoszałych budynków, niegdyś dumnie świadczących o Londynie, rozświetla piekielny płomień. To, co ostało się z niegdyś wielkiego miasta, teraz jest areną walki z przerażającym wrogiem. Od Temple Church na brzegu Tamizy, aż po opuszczone stacje metra, międzynarodowa metropolia jest głównym polem bitwy o przyszłość rasy ludzkiej, którą reprezentują dwie klasy postaci.

Templariusze służą Zakonowi, a ich wierzenia i rytuały przepełnione są nadzieją. Swoją wiarę pokładają w sile wyższej, uważając się za wojowników powołanych do walki z ciemnością. Natomiast Kabaliści to poszukiwacze wiedzy, których cele i wierzenia odzwierciedlają odwieczną krucjatę. Z reguły w najgorszym momencie dopatrują się wielkiej szansy.


Wkład w encyklopedię mieli:   winster,
PEGI: Od 18 lat
Screeny z Hellgate: London (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosczak08   @   12:05, 25.06.2009
nudy na pudy, male schowki, balgan w ulepszeniach
0 kudoswhaniszewski   @   11:09, 01.07.2009
Gra jest dobra lecz twórcy mogliby trochę urozmaicić lokacje, ponieważ chodzenie cały czas po tak samo wyglądającym metrze staje się szybko nudne.
0 kudosPietek=)   @   18:10, 11.09.2009
Kiedyś czytałem w CD Action artykuły i właśnie Hellgate uważałem za faworyta do świetnej gry tamtego czasu ale jak pożyczyłem i zagrałem to zmieniłem zdanie Poirytowany

Nie pamiętam dokładnie ale początkowe misje były bardzo nudne... ciągłe zabijanie potworków itp. Ale najbardziej odrzuciła mnie od tej gry :GRAFIKA która bardzo mi się nie podobała Smutny

Ogółem czasu przy tej grze nie marnowałem zbyt dużo więc nic więcej na jej temat nie napiszę Puszcza oko
0 kudosSpitHero   @   16:15, 06.11.2009
Ta firma robi podobną grę.
0 kudosodpierdalacz   @   19:05, 20.02.2010
świetna gra coś w stylu diablo 2 czy alien shooter 2 tyle że widziane oczami bochatera, polecam...
0 kudosResistance2100   @   01:56, 26.02.2010
Doskonała Gra w Stylu Nowoczesne Diablo Doskonała żeźnia z demonami bardzo dużo misji lokacji Stacji i tysiące przedmiotów uzbrojenia gra rewelacyjna 6 klas postaci więc jest kim grać skille pięknie dopracowane Potężne Aury na Strażniku czy Potężne Przypływy na Mistrzu Ostrzy czy Potężne Zaklęcia do przywoływania Armii Elementalów każdego żywiołu po 10 dla Przywoływacza trzeba mieć 2000 MP żeby można było 41 Elementali przywołać doskonale prowadzi się żeźnie z bestiami demonami.Polecam 10/10
0 kudosmukodemolud   @   12:26, 03.06.2010
Gra fajna, połączenie WoWa z Diablo, fajny klimacik, ale za to fabuła słaba i kiepska optymalizacja! Za to dobry pomysł na klasy postaci.
0 kudosPiter098   @   18:20, 29.06.2010
Bardzo fajna gra! Ciekawa rozgrywka, ale szkoda, że nikt nie podał kodów.
Dodaj Odpowiedź