Endless Space (PC) - okladka

Endless Space (PC)

Premiera:
04 lipca 2012
Premiera PL:
18 października 2012
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (19)Gram (5)Ukończone (3)Kupię (1)

Opis Endless Space (PC)
zvarownik @ 14:45 26.10.2012
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 16h 40min

+ czaswięcej

Endless Space to turowa strategia stworzona przez francuskiego dewelopera Amplitude Studios.

Historia rozgrywa się w przyszłości, gdzie wszechświat zamieszkiwany jest przez osiem cywilizacji. Gracz wybiera jedną z nich i musi pokonać pozostałe siedem.

Rozgrywka oparta jest na turach. Grająca osoba do dyspozycji ma specjalne karty akcji, którymi albo się broni, albo atakuje wroga. Gameplay nie jest podzielony na kolejki - wszystkie osoby walczące ze sobą, robią to w tym samym czasie. Świat gry generowany jest losowo i cechuje się olbrzymią skalą z wieloma galaktykami, planetami i innymi obiektami kosmicznymi.

Tytuł umożliwia rozgrywki multiplayer przez sieć, a także posiada kampanie dla jednego gracza. W obu przypadkach należy dbać o ekonomię, pertraktować z innymi rasami, nawiązywać sojusze i oczywiście walczyć. System gry umożliwia przydzielanie podwładnym odpowiednich stanowisk, a także modyfikowanie statków.


Wkład w encyklopedię mieli:   zvarownik,
PEGI: Od 7 lat
Screeny z Endless Space (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:26, 02.07.2013
Jestem po pierwszej godzinie gry i powiem, że nie sądziłem, że ta gra jest tak skomplikowana Dumny Nawet z samouczkiem trudno jest ogarnąć co gdzie jest i co z czym się robi. Ale póki co przyjemnie się gra.