Pressure (PC) - okladka

Pressure (PC)

Premiera:
listopad 2012
Premiera PL:
listopad 2012
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Pressure (PC)
zvarownik @ 11:29 16.10.2012
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Pressure to zręcznościowa gra wyścigowa autorstwa polskiej firmy TopWare.

Wcielamy się w chłopaka, który budzi się rano i idzie popływać do pobliskiego jeziora. Okazuje się jednak, że zły Earl zabrał całą wodę do swojego ośrodka Wellness Spa Temple. Biorąc udział w wyścigach musimy odzyskać to, co zostało nam skradzione.

Rozgrywka opiera się kontrolowaniu pojazdu typu buggy, którym jeździmy po zakręconych trasach. Celem jest oczywiście dojechanie na metę na pierwszym miejscu. W walce z innymi kierowcami pomagają różne bronie i gadżety.

Gra cechuje się kolorową oprawą graficzną i kamerą zawieszoną na górze, dzięki czemu tytuł wygląda schludnie i ładnie, ale nie posiada zaawansowanych efektów.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbleh   @   11:45, 11.03.2014
Widzę że powoli robi się moda na steam-punkowe produkcje, co mnie jako fana gatunku zdecydowanie cieszy. Miałem okazję pograć w Pressure i muszę przyznać że jako prosta gra w stylu Micro Machines spisuje się bardzo dobrze. Proste sterowanie, ciekawe trasy, fajny klimat- dobra gra na odstresowanie po pracy. Wydało ją Playshop, ja swoją wersję kupiłem w markecie za 25 zł., więc cena też jest niewygórowana. Tak ogólnie to ta gra jak i inne pokazuje powrót do korzeni i odświeżania starszych fajnych retro gierek. Mi jako osobie już trójką z przodu zdecydowanie to odpowiada.